Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Krypta Archeotechnologii | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Po odbiciu Tech-Kapłana w misji priorytetowej, otrzymasz od niego zadanie udania się to Krypty Archeotechnologii, w celu odzyskania artefaktu, który pomoże ci odnaleźć Martyra.

Zadania

  • Odszukaj w krypcie Tarot Uthera
  • Aktywuj Przekaźniki Otwarcia
  • Zabij Opętańca

Opis przejścia

Po dotarciu do Krypty Archeotechnologii okazuje się że została ona opanowana przez Kultystów Chaosu. Całość Krypty została podzielona na dwie części. W pierwszej z nie spotkasz wielu potężniejszych przeciwników. Wyjątkiem są tutaj Przekaźniki Otwarcia. Ich aktywowanie jest wymagane do otwarcia bramy i przejścia do drugiej strefy Krypty. Ich aktywacja włączy alarm, który sprowadzi do nich sporą grupę przeciwników, w tym Czempionów. Będziesz mieć jednak pewne ułatwienie, ponieważ po pewnym etapie aktywacji zostaną aktywowane wieżyczki, które będą atakować twoich przeciwników.

Sala z jednym z Przekaźników Otwacia. - Krypta Archeotechnologii | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Sala z jednym z Przekaźników Otwacia.

Po aktywowaniu obu Przekaźników brama otworzy się i będziesz mógł przejść do drugiej części Krypty. Tam będzie już znacznie trudniej. Spotkasz większą ilość silnych przeciwników. Dodatkowo czeka cię pojedynek z Opętańcem.

Opętaniec - Krypta Archeotechnologii | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Opętaniec

Walka ta jest nieunikniona, ponieważ to on posiada Tarot Uthera. Dodatkowo w Sali, w której przebywa znajdują się dwa gniazda Nurgli. To właśnie je powinieneś zlikwidować w pierwszej kolejności, aby zablokować napływ dodatkowych jednostek. Sam Opętaniec jest umiarkowanie wymagającym przeciwnikiem. Może atakować maksymalnie na średni dystans, co daje ci ogromną przewagę jeśli twój Inkwizytor wyposażony jest w karabin snajperski. Wówczas może on atakować, znajdując się poza obszarem ataku Opętańca. W innym wypadku będziesz musiał obserwować jego ruchy i unikać wyprowadzanych przez niego ataków. Opętaniec jest szczególnie wrażliwy na ataki osłabiające, dlatego właśnie staraj się wyprowadzać ich jak najwięcej.

Chociaż główna część zadania kończy się do przechwyceniu Tatota, to zakończenie całego śledztwa wymaga także rozmowy z Tech-Kapłanem na mostku i wejścia w interakcję z Tarotem Uthera.