Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Nawiązany kontakt | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Zdjęcie blokady łączności umożliwiło zidentyfikowanie źródła sygnału vox. W zadaniu Nawiązany kontakt twoim celem będzie dokładna lokalizacja tego źródła.

Zadania

  • Znajdź źródło sygnału vox
  • Dotrzyj do wyjścia

Opis przejścia

W zadaniu Nawiązany kontakt, będziesz miał do czynienia ze znacznie większą ilością wrogów niż w pierwszym zadaniu - Nawiązany kontakt | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
  1. Cogitator
  2. Dowódca Renegat
  3. Źródło sygnału vox
  4. Wyjście

W zadaniu Nawiązany kontakt, będziesz miał do czynienia ze znacznie większą ilością wrogów niż w pierwszym zadaniu. Już w pierwszym korytarzu spotkasz dość dużą grupę Kultystów Chaosu. Są oni rozbici na trzy mniejsze grupy. Do walki możesz wykorzystać czerwone zbiorniki rozstawione niemal po całej mapie. Po trafieniu wybuchną raniąc przy okazji Kultystów.

Dodatkowo przy ostatniej grupie znajduje się cogitator [1], z którego możesz odczytać kolejne wpisy odnośnie stany Martyra - Nawiązany kontakt | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Dodatkowo przy ostatniej grupie znajduje się cogitator [1], z którego możesz odczytać kolejne wpisy odnośnie stany Martyra.

Następnie przejdziesz sali, w której spotkasz Dowódcę Renegata [2]. Jest to silny przeciwnik, który posiada liczne wsparcie. Na początku lepiej skupić się na jego towarzyszach. Ich likwidacja jest znacznie prostsza. Musisz jednak pilnować by żaden z nich nie zajął stanowiska przy wieżyczce.

Możesz również samodzielnie przejąć nad nią kontrolę, co powinno dać ci ogromną przewagę - Nawiązany kontakt | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Możesz również samodzielnie przejąć nad nią kontrolę, co powinno dać ci ogromną przewagę. W momencie, gdy zlikwidujesz wszystkich Kultystów, możesz skupić się na Dowódcy. Ważne jest abyś utrzymywał ciągły ostrzał, tak by nie mógł się on regenerować.

Następnie udaj się korytarzem na prawo od sali, w której walczyłeś z dowódcą. Trafisz do korytarza, w którym natrafisz na kolejne dwie grupy Kultystów. O ile pierwsza nie powinna sprawić problemów, o tyle w drugiej spotkasz Odrodzonego Marudera. To silna jednostka, specjalizująca się w atakach wręcz. Wykorzystując linę potrafi błyskawicznie się do ciebie zbliżyć. Dlatego za wszelką cenę musisz utrzymać dystans między twoją postacią a Maruderem. Wyjątkiem są tu klasy postaci walczące wręcz. Wówczas musisz pilnować, by twoja postać znajdowała się poza obszarem jego ataku.

Dodatkowo w tym korytarzu dwukrotnie znajdziesz zwłoki, które możesz zbadać. Pomoże to częściowo zapoznać się całą sytuacją panującą na Marytyrze.

Po pokonaniu korytarza trafisz na dużą salę. Trafisz na niej na duże skupisko Nurglingów. Jednak ich słaba odporność na obrażenia, powoduje że są one stosunkowo nieszkodliwe. Źródło sygnału [3] znajduje się na wysuniętej platformie.

Po jego zbadaniu nawiążesz kontakt z Caiusem Thornem i będziesz mógł zakończyć misję, udając się do wyjścia [4] - Nawiązany kontakt | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Po jego zbadaniu nawiążesz kontakt z Caiusem Thornem i będziesz mógł zakończyć misję, udając się do wyjścia [4]. Przed tym warto jednak udać się do Sali znajdującej się naprzeciwko wyjścia. Znajdziesz tam skrzynię zapewniającą dodatkowy ekwipunek.

Nagroda: 600 Punktów Doświadczenia + ekwipunek zależny od klasy postaci.