Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Porady na start | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz najważniejsze informacje, które ułatwią ci twoje pierwsze kroki jako Inkwizytora w Sektorze Caligari.

Dokładnie przetestuj każdą klasę postaci

Pierwsze zadanie jest stosunkowo proste. Warto przetestować na nim wszystkie dostępne klasy postaci i ich specjalizacje. Ocena na podstawie opisu może być zgubna. Może okazać się bowiem, że klasa która teoretycznie ci odpowiadała może w praktyce kompletnie ci nie odpowiadać. Dlatego watro rozegrać pierwszą misję kilkoma wariantami postaci, by wybrać tą która najlepiej ci odpowiada.

Eksploruj obszar dostępny w czasie misji

Często na terenie rozgrywaj misji znajdują różnego rodzaju skrzynie zawierające dodatkowy ekwipunek. Ich obecność nie jest jednak w żaden sposób zaznaczona i trzeba je odnaleźć samodzielnie. Znajdują się one zazwyczaj w salach pobocznych, których eksploracja nie jest wymagana w czasie rozgrywania misji.

Skrzynia z ekwipunkiem znajdująca się w jednym z bocznych pomieszczeń. - Porady na start | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Skrzynia z ekwipunkiem znajdująca się w jednym z bocznych pomieszczeń.

Wybierz odpowiadający ci poziom trudności

W grze masz do wyboru dwa poziomy trudności. Można je swobodnie zmieniać w czasie rozgrywki. Lepszą opcją jest rozpoczęcie rozgrywki na niższym poziome trudności. Pozwoli ci to na spokojniejsze zapoznanie z podstawami rozgrywki. Następnie jeśli stwierdzisz, że chcesz większego wyzwania, możesz zwiększyć poziom trudności.

Pilnuj zawartości apteczki

W czasie rozgrywki posiadasz określoną ilość środków leczących. Ich ilość zaznaczoną masz w lewym dolnym rogu.

W przeciwieństwie do amunicji nie są one nieskończone i musisz je uzupełnić za pomocą skrzyń z zapasami - Porady na start | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

W przeciwieństwie do amunicji nie są one nieskończone i musisz je uzupełnić za pomocą skrzyń z zapasami. Rób to na bieżąco, by w czasie trudniejszej walki nie okazało się że nie masz przy sobie żadnej apteczki.