Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oczyść Maszynę - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Niepowodzenie związane z połączeniem z Cogitatorem Nosferycznym, zmusi cię do udania się do głównego generatora Martyra. W zadaniu Oczyść Maszynę będziesz musiał dotrzeć do głównego panelu generatora.

Zadania

  • Wyłącz główny generator
  • Dostań się do cogitatora mainfame

Opis przejścia

Zadanie to jest niezwykle specyficzne. W pierwszej fazie zadania nie spotkasz w nim żadnego żywego przeciwnika. Wszystko z czym będziesz walczyć to maszyny. W większości są to różnego rodzaju wieżyczki strażnicze porozstawiane, praktycznie w każdym korytarzu. Nie ważne czy atakują one za pomocą standardowych pocisków czy też miotaczem ognia. Zasięg ich działania jest zawsze zbliżony.

Jedna z wieżyczek strażniczych. - Oczyść Maszynę - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Jedna z wieżyczek strażniczych.

Sporym niebezpieczeństwem w tej misji są hordy. Atakują one zazwyczaj w okolicach wieżyczek. Skupienie się na hordzie powoduje, że wieżyczki mogą swobodnie cię atakować, gdy ty walczysz ze znacznie słabszym przeciwnikiem. Możesz w ten sposób stracić większą część punktów wytrzymałości i być zmuszonym do odwrotu. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności skupiaj się na wieżyczkach. W ten sposób zmniejszysz ryzyko przedwczesnej śmierci twojego Inkwizytora.

Cogitator sterujący generatorem - Oczyść Maszynę - Duch Maszyny - Solucja Warhammer Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Cogitator sterujący generatorem

Po przedarciu się przez wszystkie "oddziały" wroga, dotrzesz do głównego generatora. Aby móc go zresetować, musisz wejść w interakcję z cogitatorem znajdującym się w tym pomieszczeniu.

Dopiero, gdy wyłączysz generator i otworzysz zamknięte drzwi pojawią się Kultyści Chaosu. Ich oddziały są w większości niewielkie i składające się z tych samych jednostek. Jedyną silniejszą grupą spotkasz w jednym z korytarzy. Spotkasz tam kilku pisoników, Czempionów i Dowódcę. Mimo to grupa ta tak nie należy do najsilniejszych i nie powinieneś mieć problemów z jej pokonaniem.