Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Dlaczego nad niektórymi skrzyniami jest licznik czasu | FAQ Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Po całym świecie gry rozsiane są skrzynie, w których możesz znaleźć wiele przydatnych rzeczy takich jak np. nowe uzbrojenie czy Caligarskie Kredyty. Większość z nich możesz bez problemu otworzyć i zabrać z nich wszystkie przedmioty. Jednak zdarzają się takie skrzynie, których otwarcie nie jest takie łatwe. Wyraźnie różnią się one wyglądem od klasycznych skrzyń, więc nie powinieneś mieć problemu z ich odszukaniem. Są one specjalnie strzeżone przez Czempiona. Kiedy się do niej zbliżysz aktywuje się licznik, a strażnik skrzyni pojawi się.

Dostanie się do niej wymaga, abyś zabił strażnika przed tym jak licznik osiągnie zero - Dlaczego nad niektórymi skrzyniami jest licznik czasu | FAQ - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Dostanie się do niej wymaga, abyś zabił strażnika przed tym jak licznik osiągnie zero. W innym przypadku, nie będziesz mógł dostać się do skrzyni. Zabicie strażnika może być problematyczne w momencie, gdy toczysz większą potyczkę. Możesz nawet przeoczyć jego pojawienie się na mapie. Dlatego unikaj zbliżania się do tego typu skrzyń w czasie walki. Inaczej możesz stracić jej zawartość.