Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rodzaje Przeciwników | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Chociaż w Sektorze Caligari twój Inkwizytor staje do walki z różnymi frakcjami, to ich systematyka jest wspólna. Każda frakcja, ma identyczny podział wojowników, pod względem ich umiejętności i siły ognia. O tym do jakiej kategorii zaliczany jest dany przeciwnik, dowiesz się z informacji pod paskiem jego życia.

Przeciwników można podzielić następująco - Rodzaje Przeciwników | Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Przeciwników można podzielić następująco:

Podstawowy

Najpowszechniejsze jednostki występujące w grze. Pozbawione są pancerza, oraz posiadają umiarkowaną liczbę punktów zdrowia. Sprawia to, że są to jednostki których pokonanie nie powinno stanowić problemu, chyba że rozgrywasz misje poboczną, w której siła ognia wroga jest przeważająca.

Mogą być wyposażeni w broń do walki wręcz lub różnego rodzaju bronie do ataków dystansowych.

Horda

Jest to określenie na przeciwnika stanowiącego część dużej grupy. Są to małe i szybkie istoty o małej ilości punktów zdrowia. Chociaż z racji bardzo niskiej odporności na obrażenia oraz niewielkiej siły ataku, same w sobie nie stanowią zagrożenia, to w dużej grupie mogą stanowić realne zagrożenie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie