Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ocalenie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

Ocalenie jest krótkim zadaniem mającym na celu wprowadzenie cię w kampanię Warhammer 40,000 Inquisitor - Martyr. Rozbijasz się we wraku statku o nazwie Martyr, który został opanowany przez Kultystów Chaosu.

Zadania

  • Zbadaj obszar
  • Zabij odmieńców
  • Wyłącz blokadę vox
  • Zabij wszystkich wrogów

Opis przejścia

Na początku zadania znajdziesz się w częściowo zniszczonej sali. Nie znajdziesz w niej nic ciekawego, więc od razu możesz podejść do drzwi znajdujących się po przeciwnej stronie pomieszczenia i wejdź w interakcję z głową wiszącą tuż obok nich. Otworzy to drzwi i pozwoli ci przejść do następnego pomieszczenia.

Idąc korytarzem znajdziesz pierwszą z dostępnych dla twojej klasy postaci broni. Zanim jednak to zrobisz warto aktywować cogitator i przeczytać zawarty w nim wpis. Po podniesieniu broni zostaniesz bowiem zaatakowany przez Orguna Zarazy.

Nie powinien on stanowić większego zagrożenia - Ocalenie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Nie powinien on stanowić większego zagrożenia. Musisz jedynie uważać na chmury trucizny, które Orgun rozsiewa po polu walki. W bardzo krótkim czasie mogą one zabrać dużą liczę punktów zdrowia.

Po skończonej walce możesz iść dalej korytarzem z którego przyszedł Orgun. Znajdziesz tam drugą broń dla twojego Inkwizytora. Przejście dalej będzie możliwe tylko jeśli zniszczysz barykadę z beczek. Możesz to zrobić za pomocą dowolnej broni.

Likwidacja barykada umożliwi ci przejście do pomieszczenia przypominającego sterownię - Ocalenie | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Likwidacja barykada umożliwi ci przejście do pomieszczenia przypominającego sterownię. Dowiesz się tam jak zneutralizować zakłócenia, które uniemożliwiają nawiązanie łączności. Rozwiązanie tego problemu znajdziesz w pokoju znajdującym się za drzwiami. Znajdziesz tam cogitator, który umożliwi wyłączenie blokady vox. Aby się do niego dostać będziesz musiał jednak zlikwidować Kultystów Chaosu. Nie będzie to trudne wyzwanie. Musisz jednak nie dopuścić do tego by twoi przeciwnicy znajdowali się za barykadą.

Po aktywacji cogitatora zadanie zostanie zakończone.

Nagroda: 600 Punktów Doświadczenia