Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Atak na Platformę Wydobywczą | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr poradnik, solucja

W Ataku na Platformę Wydobywczą, po raz kolejny będziesz zmuszony do przeprowadzenia akcji poszukiwawczej Magos Biologis.

Uwaga: Zadanie nie jest obowiązkowe do wykonania. Magos Biologis znajdujesz w czasie wykonania zadania Skażony Archipelag. Zadanie jest możliwe do wykonania tylko przez odnalezieniem Magos.

Zadania

  1. Znajdź Magos Biologis
  2. Dezaktywuj wszystkie moździerze

Opis przejścia

W tym zadaniu twoje zadanie będzie dodatkowo utrudnione. Oprócz Kultystów Chaosu będziesz musiał mierzyć się także z nalotami bombowymi. Platforma Wydobywcza jest bowiem strategicznym punktem, o który toczą się walki.

Oddział chroniący stanowisko moździerzowe. - Atak na Platformę Wydobywczą | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Oddział chroniący stanowisko moździerzowe.

Przechylenia szali zwycięstwa na stronę Imperium, będzie wymagać od ciebie dezaktywowania trzech stanowisk moździerzowych znajdujących się na mapie. Są to bardzo dobrze strzeżone obiekty. W ich okolicy znajdziesz wieżyczki strażnicze, wielu podstawowych żołnierzy oraz czempiona. Jak najszybciej zlikwiduj podstawowe jednostki rebeliantów, aby zminimalizować ostrzał prowadzony w twoją stronę. Następnie utrzymując stałe pozycje za osłonami zlikwiduj wieżyczkę i czempiona. Pamiętaj, by ciągle zmieniać pozycje i nie pozwolić czempionowi zbytnio się zbliżyć.

Aktywny moździerz - Atak na Platformę Wydobywczą | misja w Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr - poradnik do gry
Aktywny moździerz

W czasie rozgrywania misji musisz także uważać na naloty bombowe. Kilkukrotnie zostaniesz poinformowany o nadlatujących bombowcach. Obszar ataku nie jest zaznaczony, więc jego lokalizację poznasz dopiero w momencie ataku.

Obóz Magos Biologis znajduje się nieopodal jednego ze stanowisk moździerzowych, więc możesz do niego zajrzeć po drodze. Zależnie od tego jaka jest kolejność wykonywania zadań, możesz zastać opuszczony obóz lub znaleźć tu Magos.

Zadanie zakończy się w momencie dezaktywacji wszystkich stanowisk moździerzowych i zbadaniu obozu Magos.