Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze gry logiczne wydane w 1992 roku

Wszystkie najlepsze i najpopularniejsze gry tego roku, nadchodzące premiery oraz gry sprzed lat. Możesz też przeglądać je z podziałem na kategorie.

Cover Girls Strip Poker
Cover Girls Strip Poker

Logiczne 12 marca 1992

Cover Girl Strip Poker to przedstawiciel popularnych symulatorów gry w rozbieranego pokera. Do wyboru jest osiem partnerek, które przedstawione są za pomocą serii fotek a w przypadku czterech z nich, także animacji.

PC

Stone Age
Stone Age

Logiczne 2 lutego 1992

W Stone Age – debiutanckim produkcie firmy Stonehenge Soft Art – wcielamy się w rolę zielonego smoka, który został uwięziony w labiryncie podziemnych jaskiń. W każdym ze stu przygotowanych przez autorów etapów musimy doprowadzić naszego podopiecznego do wyjścia. Jeśli nam się to uda, sympatyczny stwór odzyska upragnioną wolność.

PC

Push-Over
Push-Over

Logiczne 23 kwietnia 1992

Push-Over to gra logiczna, w której wcielimy się w rolę mrówki, ukrywającej się pod wiele mówiącym pseudonimem G.I.Ant. Głównym zadaniem naszego bohatera jest odzyskać należące do psa Colina chipsy, które wskutek wypadku znalazły się w mrowisku.

PC

Penthouse Hot Numbers
Penthouse Hot Numbers

Logiczne 23 maja 1992

PeCetowa konwersja doskonale znanej wśród posiadaczy Amigi gry logiczno/erotycznej, przygotowana przez niemieckie studio Eleven Software w 1992 roku.

PC

Locomotion (1992)
Locomotion (1992)

Logiczne 23 listopada 1992

Locomotion to prosta gra logiczna, w której wcielisz się w rolę dróżnika zmieniającego zwrotnice kolejowe. Twoim zadaniem jest kierować ruchem pociągów w taki sposób, aby bezpiecznie docierały one do miejsca przeznaczenia.

PC

Xmas Lemmings 1992
Xmas Lemmings 1992

Logiczne 21 grudnia 1992

Druga gra z serii świątecznych niespodzianek od firm DMA Design i Psygnosis wykorzystująca niezwykle popularny w tamtym okresie temat lemingów. Typowo demonstracyjny produkt zawiera cztery nowe poziomy, osadzone w zimowej scenerii, które powinny przypaść do gustu każdemu fanowi gier logicznych.

PC

Snoopy's Game Club
Snoopy's Game Club

Logiczne 12 września 1992

Opracowany w 1992 roku przez firmę Accolade program Snoopy’s Game Club to zestaw trzech gier logicznych, który skierowany jest do najmłodszych użytkowników. Produkt pełni rolę edukacyjną, pozwalając dzieciom na rozwiązywanie prostych łamigłówek.

PC

Quarky & Quaysoo's Turbo Science
Quarky & Quaysoo's Turbo Science

Logiczne 12 kwietnia 1992

Gra edukacyjna w której stajemy do walki o tytuł najlepszego, międzygalaktycznego naukowca. Naszym zadaniem jest pokonanie liczącej kilka odcinków trasy, które pokonujemy odpowiadając na pytania z dziedziny fizyki.

PC