Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Xmas Lemmings 1992 (PC)
OkładkaXmas Lemmings 1992 (PC)

Xmas Lemmings 1992 PC

Druga gra z serii świątecznych niespodzianek od firm DMA Design i Psygnosis wykorzystująca niezwykle popularny w tamtym okresie temat lemingów.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Xmas Lemmings 1992 Premiera PC

21grudnia1992

producent: DMA Design wydawca: Psygnosis

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Xmas Lemmings 1992

Worms: Armageddon

Worms 2

Sheep

Druga gra z serii świątecznych niespodzianek od firm DMA Design i Psygnosis wykorzystująca niezwykle popularny w tamtym okresie temat lemingów. Typowo demonstracyjny produkt zawiera cztery nowe poziomy, osadzone w zimowej scenerii, które powinny przypaść do gustu każdemu fanowi gier logicznych.

Gra podtrzymuje Bożonarodzeniowy klimat z pierwowzoru wydanego w 1991 roku. Mamy więc lemingi ubrane w kostiumy Świętego Mikołaja, które muszą dostać się z jednego wyjścia do drugiego, brodząc po kolana w śniegu. Oczywiście wszystko to przy akompaniamencie znanych kolęd i w towarzystwie typowo choinkowych ozdób. Poziom trudności rozłożono równomiernie pomiędzy wszystkie etapy, na początku jest więc stosunkowo łatwo, później trzeba bardziej wysilić mózgownicę.

Generalnie, produkt DMA Design nie wnosi nic nowego do serii, ale z pewnością jest miłą alternatywą dla fanów, którzy jeszcze raz mają okazję na intelektualne zmagania w kierowaniu grupą niesfornych zwierzątek.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Xmas Lemmings 1992: Odpowiednia dla każdego wieku.