Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2007, 13:13

autor: Major Doktor Upiorna

Zobacz jak będzie wyglądała perkusja w grze Rock Band

Ze szczegółowymi informacjami na temat Rock Band, zamieszczonymi na łamach naszego serwisu, mogliście zapoznać się na krótko przed trafieniem wymienionego czasopisma do sklepów. Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam również prototypową gitarę, stanowiącej imitację modelu Fender Stratocaster. Natomiast dzisiaj chcielibyśmy pokazać Wam obrazek prezentujący perkusję, jaka znajdzie się w zestawie z grą.

W ostatnim numerze magazynu Game Informer pojawił się obszerny materiał poświęcony tytułowi Rock Band – nowemu dziełu pracowników firmy Harmonix Music Systems. Ze szczegółowymi informacjami na temat owej gry muzycznej, zamieszczonymi na łamach naszego serwisu, mogliście zapoznać się na krótko przed trafieniem wymienionego czasopisma do sklepów. Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam również prototypową gitarę, stanowiącą imitację modelu Fender Stratocaster. Natomiast dzisiaj chcielibyśmy pokazać Wam obrazek prezentujący elektryczną perkusję, jaka znajdzie się w zestawie z grą.

Zobacz jak będzie wyglądała perkusja w grze Rock Band - ilustracja #1

Na owym instrumencie będzie się grało poprzez uderzanie drewnianymi pałeczkami w poszczególne bębny i właściwe naciskanie pedału. „Gary” zostaną umieszczone na statywie z regulowaną wysokością, co pozwoli na korzystanie z perkusji osobom o różnym wzroście. Urządzenie będzie posiadało także odpowiednie przyciski, niezbędne do ustawiania opcji zabawy. Developerzy podkreślają, że zaprezentowany instrument nie jest jeszcze wersją finalną i istnieje możliwość wprowadzenia pewnych zmianie do czasu premiery Rock Band. Przypominamy, że sugerowana cena zestawu perkusyjnego wynosi 80 USD (ok. 225 PLN).