Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2006, 10:06

Znamy datę premiery gry Burnout Revenge na Xbox 360

Gra Burnout Revenge jest już doskonale znana posiadaczom konsol Xbox oraz PlayStation 2. Na wersję przeznaczoną na najnowsze urządzenie firmy Microsoft – Xbox 360 – przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Firma Electronic Arts, która zajmuje się dystrybucją programu stworzonego przez Criterion Studios, zapowiedziała wczoraj, że trafi on do sklepów w Stanach Zjednoczonych 7 marca bieżącego roku.

Gra Burnout Revenge jest już doskonale znana posiadaczom konsol Xbox oraz PlayStation 2. Na wersję przeznaczoną na najnowsze urządzenie firmy Microsoft – Xbox 360 – przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Firma Electronic Arts, która zajmuje się dystrybucją programu stworzonego przez Criterion Studios, zapowiedziała wczoraj, że trafi on do sklepów w Stanach Zjednoczonych 7 marca bieżącego roku (w Europie premiera 10 dni później).

Znamy datę premiery gry Burnout Revenge na Xbox 360 - ilustracja #1

Edycja przeznaczona na nowego Xboksa jest pod względem graficznym znacznie lepsza od swoich poprzedników. Oprócz tego autorzy zdecydowali się na wprowadzenie premierowych wariantów rozgrywki do trybu multiplayer, który obsługiwany będzie za pomocą usługi Xbox Live. Graczom zostanie oddany do dyspozycji także system śledzący poczynania rywali (Live Revenge) oraz rejestracji powtórek, którymi później bez problemu można podzielić się z innymi użytkownikami.

Znamy datę premiery gry Burnout Revenge na Xbox 360 - ilustracja #2

Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Amerykańskie sieci sklepów zajmujące się sprzedażą gier video, już teraz zapraszają wszystkich posiadaczy konsoli Xbox 360 do swoich placówek. Każdy użytkownik, który przyniesie ze sobą kartę pamięci, będzie mógł za darmo ściągnąć ekskluzywny samochód (patrz: zdjęcie powyżej), temat wizualny do konsoli oraz obrazek.

Znamy datę premiery gry Burnout Revenge na Xbox 360 - ilustracja #3

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry Burnout Revenge, przestudiuj materiały zgromadzone na łamach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Burnout Revenge

Burnout Revenge