Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2007, 18:15

autor: Vercetti

Zakończono pracę nad grą Everlight: Power to the Elves

Jeśli dotąd nie słyszeliście o grze Everlight: Power to the Elves!, usprawiedliwia Was fakt, że produkcja ta znana była wcześniej pod inną, równie tajemniczą nazwą (Everlight: Candles, Fairies and a Wish). Niezależnie od tego, jakim mianem zdecydowali się określać swe dzieło programiści z niemieckiej grupy Silver Style, poinformowali oni właśnie, że prace nad ich projektem dobiegły końca.

Jeśli dotąd nie słyszeliście o grze Everlight: Power to the Elves, usprawiedliwia Was fakt, że produkcja ta znana była wcześniej pod inną, równie tajemniczą nazwą (Everlight: Candles, Fairies and a Wish). Niezależnie od tego, jakim mianem zdecydowali się określać swe dzieło programiści z berlińskiej grupy Silver Style, poinformowali oni właśnie, że prace nad ich projektem dobiegły końca.

Zakończono pracę nad grą Everlight: Power to the Elves - ilustracja #1

Zakrapiana magią i elementami fantasy przygodówka zza Odry trafiła już do tłoczni i w przeciągu dwóch tygodni zostanie dostarczona do niemieckich sklepów za sprawą swego wydawcy, korporacji The Games Company. Premierę tytułu w państwie naszych zachodnich sąsiadów zaplanowano na 27 września 2007. Cena detaliczna gry będzie wynosić 39,99 euro.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie się dystrybucją Everlighta na terenie naszego kraju. Pierwsze skojarzenia przywodzą na myśl firmę City Interactive, która dostarczy na nasz rynek inną grę adventure ze stajni Silver Style - czwartą odsłonę sagi Simon the Sorcerer. Na razie są to jednak wyłącznie spekulacje, gdyż żadne oficjalne wieści odnośnie pojawienia się nowego tytułu w Polsce nie zostały dotychczas ujawnione.