Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2007, 14:08

autor: Vercetti

Wystartowały otwarte beta-testy gry Red Stone

Firma K2 Network podała do wiadomości, że sygnowana jej logiem pozycja z gatunku MMORPG osiągnęła już status bety. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby gracze, którzy chcą wziąć udział w testach Red Stone’a, zarejestrowali się w tym celu na oficjalnej produktu.

Firma K2 Network podała do wiadomości, że sygnowana jej logiem pozycja z gatunku MMORPG osiągnęła już status bety. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby gracze, którzy chcą wziąć udział w testach Red Stone’a, zarejestrowali się w tym celu na oficjalnej stronie produktu.

Po wypełnieniu odpowiedniego formularza można przystąpić do pobierania klienta gry. Plik zajmuje na dysku 578 MB, a po jego rozpakowaniu dane jest nam przenieść się do wypełnionego questami świata fantasy, w którym roi się od dzikich niebezpieczeństw, a akcję obserwujemy przy pomocy rzutu izometrycznego.

Wystartowały otwarte beta-testy gry Red Stone - ilustracja #1

Autorzy pozwalają nam wcielić się w jedną z ośmiu klas postaci, których zadaniem jest odnalezienie fragmentów mitycznego klejnotu, będącego kluczem do przywrócenia porządku w zniszczonych krainach. Każdy z bohaterów może posługiwać się magią, choć do jej używania nie są potrzebne charakterystyczne dla gier RPG punkty many. Zamiast nich w Red Stone spotykamy się z odnawialnymi źródłami energii Charge Points, zmuszającymi nas do tego, by wykorzystywać umiejętności z rozwagą. Możliwe jest również uruchamianie opcji Transform System, pozwalającej na zmianę broni, profesji, a nawet przeistoczenie się w zupełnie inną postać.

Po trwających blisko miesiąc beta-testach prace nad wydawaną przez K2 Network pozycją dobiegną końca. Projekt nie będzie wymagał uiszczania opłat abonamentowych, a jako pierwsi zagrają weń mieszkańcy Ameryki Północnej, Indii, Brazylii, Turcji oraz Polski.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.