Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2005, 13:42

autor: Elrond

WWII Tank Commander zoptymizowany pod kątem działania na procesorach Athlon 64

Przedstawiciele firmy Sylum Entertainmentm odpowiedzialni za tworzenie zręcznościowego symulatora czołgu, WWII Tank Commander, nie bez dumy poinformowali, iż proces developingu gry odbywał się na platformach wyposażonych w 64 bitowe procesory AMD Athlon 64 i na taki właśnie sprzęt zoptymizowano działanie produktu. Dzięki temu posunięciu, jak twierdzi prezes firmy, David Schulman, udało się ...

Przedstawiciele firmy Sylum Entertainmentm odpowiedzialni za tworzenie zręcznościowego symulatora czołgu, WWII Tank Commander, nie bez dumy poinformowali, iż proces developingu gry odbywał się na platformach wyposażonych w 64 bitowe procesory AMD Athlon 64 i na taki właśnie sprzęt zoptymizowano działanie produktu. Dzięki temu posunięciu, jak twierdzi prezes firmy, David Schulman, udało się znacznie polepszyć wydajność gry oraz jej działanie a także efekty wizualne.

Przypomnę, iż dzięki WWII Tank Commander gracze będą mieli okazję wcielić się w postać dowódcy czołgu M4 Sherman, wchodzącego w skład 4 Dywizji Pancernej Generała Pattona. Do naszych zadań należeć będzie niszczenie wrogich pojazdów i piechoty, ochrona konwojów, ratowanie zakładników i oczywiście pomoc Sprzymierzonym w oczyszczaniu Europy z Nazistów.

WWII Tank Commander już niedługo zadebiutuje na rynku za sprawą firmy Merscom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tank Killer

Tank Killer