Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2006, 14:23

autor: Elrond

World Tour Golf - nowe screeny

Po raz pierwszy o World Tour Golf, wspólnym przedsięwzięciu firmy developerskiej Gusto Games oraz wydawcy Oxygen Interactive, wspominaliśmy w październiku zeszłego roku. Teraz wiemy nieco więcej o grze a przedstawiciele obu firm postanowili uraczyć nas nowymi screenami z rozrywki.

Po raz pierwszy o World Tour Golf, wspólnym przedsięwzięciu firmy developerskiej Gusto Games oraz wydawcy Oxygen Interactive, wspominaliśmy w październiku zeszłego roku. Teraz wiemy nieco więcej o grze, a przedstawiciele obu firm postanowili uraczyć nas nowymi screenami z rozrywki.

World Tour Golf - nowe screeny - ilustracja #1

I tak, w World Tour Golf otrzymamy najbardziej znane turnieje golfowe, jak również czołowych zawodników. Jedną z mocniejszych stron gry ma być unikalny system sterowania, który według zapewnień twórców, pozwoli poczuć się nam przynajmniej tak jak prawdziwy golfista na prawdziwej trawie. Jednocześnie, sterowanie będzie intuicyjne, co nie spowoduje zniechęcenia rozgrywką po krótkim czasie obcowania z World Tour Golf. Urealnieniu wirtualnego golfa ma służyć również grafika stojąca na wysokim poziomie. Developerzy Gusto Games dołożyli wszelkich starań, aby efekty wizualne jak i praca kamery były jak najbardziej zbliżone do oglądanych w transmisjach telewizyjnych.

World Tour Golf - nowe screeny - ilustracja #2

World Tour Golf oferować będzie zarówno tryb rozgrywki dla jednego gracza, z rozbudowaną opcją kariery, w której poprowadzimy naszego zawodnika od zupełnego "szczawika" po gracza numer jeden na świecie, jak również zmagania wieloosobowe. Premierę gry przewidziana na lato tego roku.

World Tour Golf - nowe screeny - ilustracja #3