Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 1 czerwca 2006, 09:51

Wings of Honour: Battles of the Red Baron już w sprzedaży

„Wings of Honour: Battles of the Red Baron” dostępny jest już w sprzedaży w kioskach i salonach prasowych za jedyne 9,99 PLN w PC CD!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Wings of Honour: Battles of the Red Baron już w sprzedaży - ilustracja #1Jest rok 1916. Manfred von Richthofen i jego eskadra, Jasta 11, sieją spustoszenie podczas walk powietrznych z aliantami. W odpowiedzi wojska sprzymierzone formują specjalny szwadron Aniołów Zagłady. W jego skład wchodzą najlepsi alianccy piloci. Priorytetem eskadry ma być zestrzelenie Czerwonego Barona, co położyłoby kres powietrznej dominacji jego Latającego Cyrku.

Wings of Honour: Battles of the Red Baron już w sprzedaży - ilustracja #2Przeciw sobie stają dwie grupy asów przestworzy. Po której stronie staniesz?

Niezależnie od wyboru czeka na Ciebie kampania pełna wartkiej akcji, rozgrywająca się na najważniejszych frontach I wojny świa¬towej. Usiądziesz za sterami najsłynniejszych samolotów tej szczególnej epoki! Od Ciebie zależy, czy Czerwony Baron pozostanie królem przestworzy, czy też poniesie sromotną porażkę...

Wings of Honour: Battles of the Red Baron już w sprzedaży - ilustracja #3 „Wings of Honour: Battles of the Red Baron” dostępny jest już w sprzedaży w kioskach i salonach prasowych za jedyne 9,99 PLN w PC CD!