Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2008, 11:24

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 grudnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: GOG z grami z serii Oddworld, aktualizacja Crysis Wars, start beta-testów dodatku do Sins of a Solar Empire, Turbine zwalnia pracowników i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: GOG z grami z serii Oddworld, aktualizacja Crysis Wars, start beta-testów dodatku do Sins of a Solar Empire, Turbine zwalnia pracowników i inne. Zapraszamy do lektury.

Oddworld

Do oferty serwisu dystrybucji cyfrowej GOG.com trafiły dwie pierwsze odsłony cyklu OddworldAbe’s Oddysee oraz Abe’s Exoddus. Obie można zakupić za równowartość 9,99 dolarów.

LittleBigPlanet

Jutro w ramach PlayStation Store opublikowany zostanie płatny, świąteczny dodatek do LittleBigPlanet. W jego skład wejdą dwa stroje dla Sackboy’a (w tym choinka) oraz elementy dekoracyjne nawiązujące do świąt Bożego Narodzenia (papier do pakowania prezentów, naklejki itd.). Rozszerzenie będzie kosztować 2,99 dolary.

Crysis

Jeszcze dzisiaj firma Crytek opublikuje aktualizację sieciowego trybu rozgrywki Crysis (Crysis Wars). Oprócz usunięcia błędów wprowadzi ona do zabawy dwie nowe mapy – Frost oraz Savanna.

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

Wystartowały oficjalne beta-testy Sins of a Solar Empire: Entrenchment, pierwszego dodatku do Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca. Zainteresowani mogą znaleźć odpowiedniego klienta pod tym adresem.

Mirror’s Edge

Dobra informacja dla wszystkich graczy, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup Mirror’s Edge. Wpisując w ramach wersji demonstracyjnej szesnastoznakowy kod (obojętnie jaki) mogą oni odblokować tryb Time Trial Mode. Motyw działa z obiema konsolowymi edycjami demonstracji.

Iron Grip: Warlord

22 grudnia w sieci opublikowany zostanie darmowy dodatek do Iron Grip: Warlord, miksu strategii oraz cRPG przygotowanego przez firmę Isotx. Rozszerzenie o tytule The Winter Offensive znajdziecie w tym miejscu.

Turbine

Firma Turbine,producent MMOcRPG Lord of the Rings Online, została zmuszona dokonać zwolnień w dwóch swoich oddziałach, zlokalizowanych w Massachusetts oraz Kalifornii. Oficjalny powód nie jest znany. Zwolnienia nie wpłyną negatywnie na funkcjonowanie firmy oraz poszczególnych jej gier, w tym Asheron's Call oraz Dungeons & Dragons Online.

Jeff Minter

Jeff Minter z firmy Llamasoft, producent zakręconej Space Giraffe, poinformował, że jego kolejna pozycja – zręcznościowy Gridrunner+++ - została ukończona i przechodzi właśnie testy w Microsofcie. Niebawem powinna zawitać do oferty Xbox Live Arcade.

Singstar

Singstar na PS3 doczekał się aktualizacji, dzięki której możliwe jest uruchamianie na PlayStation 3 poprzednich odsłon cyklu, wydanych na konsolę PlayStation 2. Wystarczy, że gracz podmieni płyty z grami w trakcie rozgrywki.

Afro Samurai

W sieci opublikowane zostały Osiągnięcia, które znajdziemy w Afro Samurai w wersji na Xboxa 360. Znajdziecie je na łamach serwisu Worthplaying.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

CID the Dummy PC

CID the Dummy PSP

Cake Mania

Grand Theft Auto IV

Nascar Kart Racing

Big Kahuna Party

Battle for Atlantis

Confrontation: Peace Enforcement

Demigod

Commander in Chief: Geo-Political Simulator 2009

StarCraft II

We Ski & Snowboard

Bust-A-Move DS

Halo Wars

The Wheelman

Space Giraffe

SilkRoad Online

Dziedzictwo Elfów

Air Traffic Chaos

Europa Universalis: Rzym – Vae Victis

League of Legends: Clash of Fates

Rappelz

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Watchmen: The End Is Nigh

Brutal Legend

Confrontation: Peace Enforcement

Grand Theft Auto IV - The Lost and Damned

Battle for Atlantis

Gears of War 2 - Combustible Multiplayer Map

Terminator Salvation - The Videogame

The Precursors

White Gold: War in Paradise

gry