Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2009, 09:09

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe DLC do Left 4 Dead, zapowiedź nowego Namco Museum, Wolfenstein dopiero latem, The Matrix Online bez swojego głównego projektanta, wyjątkowy Saper w ofercie Xbox Live Arcade i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe DLC do Left 4 Dead, zapowiedź nowego Namco Museum, Wolfenstein dopiero latem, The Matrix Online bez swojego głównego projektanta, wyjątkowy Saper w ofercie Xbox Live Arcade i inne. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead

DLC do Left 4 Dead, którego debiut ma nastąpić wiosną bieżącego roku, zostanie udostępniony na PC i X360 za darmo. W jego skład wejdą nowe wersje kampanii Death Air i Death Toll (przystosowane do opcji Versus) oraz tryb Survival, w którym zespoły składające się z czterech osób będą próbować przetrwać jak najdłużej, walcząc z nieumarłymi na dwunastu mapach.

Namco Museum: Virtual Arcade

W kwietniu bieżącego roku do sklepów na terenie Europy powędruje kolejna składanka Namco Bandai z cyklu Namco Museum. W skład Namco Museum: Virtual Arcade, przeznaczonego na konsolę Xbox 360, wejdą wszystkie produkcje japońskiej firmy wydane do tej pory w ramach serwisu Xbox Live Arcade, w tym Ms. Pac-Man, Galaga, Dig Dug, Pac-Man Championship Edition oraz Mr. Driller Online. W sumie do dyspozycji graczy oddanych zostanie piętnaście pozycji.

Wolfenstein

Nowa odsłona kultowego cyklu Wolfenstein autorstwa studia Raven Software ukaże się na rynku latem bieżącego roku, poinformował koncern Activision Blizzard. W grze po raz kolejny wcielimy się w nieustraszonego B.J. Blazkowicza i staniemy w szranki z nazistami oraz wymysłami ich chorej wyobraźni, w scenerii II Wojny Światowej. Gra zostanie wydana jednocześnie w wersjach na komputery osobiste, a także konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Codename: Panzers – Cold War

W globalnej Sieci udostępniona została właśnie wersja demonstracyjna strategii czasu rzeczywistego Codename: Panzers – Cold War. Zapraszamy do pobierania.

The Matrix Online

Sieciowe MMO The Matrix Online utraciło swojego głównego projektanta i mistrza gry – Bena Chamberleina. Były już pracownik Sony Online Entertainment zdecydował się na stałe zrezygnować z pracy w ramach rynku gier z powodów osobistych. SOE nie ma w planach znalezienia osoby, mogącej zastąpić Chamberleina. Wszystko wskazuje więc na to, że utrzymanie gry przy życiu zależeć będzie wyłącznie od samych graczy.

Xbox Live Arcade

Wczoraj w ramach Xbox Live Arcade udostępniono nie tylko 3 on 3 NHL Arcade, ale także zręcznościową wariację na temat windowsowego Sapera, noszącą tytuł Minesweeper Flags. Gra kosztuje 400 punktów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Broken Sword: Shadow of the Templars

Flower

Still Life 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Ceville

Ready 2 Rumble Revolution

Fuel

FIFA 09 - Ultimate Team

50 Cent: Blood on the Sand

Still Life 2

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie #1

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie #2

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie #3

gry