Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2011, 13:49

Wieści ze świata (Tekken, nieSławny: inFamous 2, Auto Club Revolution) 26/07/11

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy becie sieciowej gry wyścigowej Auto Club Revolution, dodatkowi do inFamous 2, silnikowi CryENGINE 3, a także specjalnemu zestawowi Tekken Hybrid.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętej becie Auto Club Revolution, dodatku do nieSławny: inFamous 2, a także specjalnej kompilacji Tekken Hybrid na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Shattered Horizon

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Shattered Horizon. Produkcję autorstwa studia Futuremark możecie aktualnie nabyć za kwotę 5 euro, czyli ok. 20 złotych (o 75% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Auto Club Revolution

Rozpoczęto zamknięte beta testy sieciowej gry wyścigowej Auto Club Revolution. W pierwszym etapie do dyspozycji graczy oddano piętnaście licencjonowanym modeli samochodów oraz dwie trasy (Circuit de Spa-Francorchamps oraz L.A. River).

Wieści ze świata (Tekken, nieSławny: inFamous 2, Auto Club Revolution) 26/07/11 - ilustracja #1

nieSławny: inFamous 2

Studio Sucker Punch udostępniło pierwszy, darmowy dodatek z obiektami przeznaczonymi do edytora misji zawartego w przygodowej grze akcji nieSławny: inFamous 2. W skład UGO Pack wchodzi pięć pojazdów znanych z trybu dla pojedynczego gracza – w tym rower, ambulans i samochód policyjny. Ponadto, dodatek wzbogaca grę o wyszukiwarkę zawartości stworzonej przez graczy. Tej ostatniej wygenerowano już ponad 50 tysięcy sztuk.

CryENGINE 3

Kolejnym deweloperem, który będzie tworzyć gry na bazie silnika CryENGINE 3 będzie uruchomione niedawno studio New World Interactive. Firma Jeremy’ego Bluma stworzy dzięki niemu sieciową strzelankę free to play Lethal Enterprise. Innym tytułem studia jest wznowienie strzelaniny Insurgency. Nad tytułem pracują twórcy oryginału, którzy odświeżą go korzystając z najnowszej wersji silnika Source (wykorzystanej w Portal 2).

Tekken Hybrid

Jesienią tego roku na PlayStation 3 trafi zestaw Tekken Hybrid, zapisany na jednej płycie BD. W jego skład wejdzie odświeżona wersja bijatyki Tekken Tag Tournament znanej z PS2 (w rozdzielczości HD), film Tekken Blood Vengeance (także w wersji 3D) oraz Tekken Tag Tournament 2 Prologue – specjalne demo kontynuacji pierwszej, drużynowej gry walki z serii Tekken z czterema postaciami do wyboru: Alisą, Xiaoyu, Devil Kazuyą i dotąd nieujawnionym wojownikiem. Ostatni z elementów będzie nie lada gratką, gdyż zapowiadana od dłuższego czasu produkcja dotąd nie trafiła na automaty arcade, o konsolach nie wspominając. Jej debiut w japońskich salonach anonsowany jest na jesień tego roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Trinity 2

Faxion Online

Arma III

Disgaea 4

Auto Club Revolution

Dead Island

Silent Hill HD Collection

Sonic Generations

Star Wars: The Old Republic

War Inc. Battle Zone

RailWorks 3: Train Simulator 2012

AIKA

Wargame: European Escalation

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Age of Empires Online - Comic-Con 2011

Gotham City Impostors - trailer #1

Soulcalibur V - Comic-Con 2011

Sideway - Comic-Con 2011

Rugby World Cup 2011 - trailer #1

Renegade Ops - trailer #1

NHL 12 - trailer #2

Prey 2 - kulisy produkcji #1 - trailery (PL)

Halo: Combat Evolved Anniversary - kulisy produkcji

El Shaddai: Ascension of the Metatron - trailer #1

Anarchy Reigns - fabuła

Assassin's Creed: Revelations - Embers (PL)

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej