Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Trinity 2 (PC)
OkładkaTrinity 2 (PC)

Trinity 2 PC

Trinity 2 jest sieciową grą z gatunku action-RPG, stworzoną przez studio Studio Hon. Akcja osadzona została w świecie łączącym elementy fantasy i technologii.

RPG | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trinity 2 Premiera PC

anulowana

producent: Studio Hon wydawca: NHN Corporation

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Trinity 2 to sieciowa gra akcji/RPG osadzona w pełnym nowoczesnych technologii świecie fantasy. Gra jest ukierunkowana na rozgrywkę online, pozwalając zmierzyć się nie tylko z komputerowymi przeciwnikami (PvE), ale także żywymi graczami (PvP). Twórcy określają nawet swoje dzieło pewnego rodzaju produkcją MMO, choć jest to oczywiście spore nadużycie. Poza możliwością zabawy ze znajomymi nie mamy tutaj bowiem zbyt rozbudowanych możliwości charakterystycznych dla tego gatunku. Za stworzenie produktu odpowiedzialne jest koreańskie Studio Hon, dla którego jest to pierwszy projekt.

Na początku zabawy tworzymy własnego bohatera, którego rozwijamy w jedną z dwunastu dostępnych klas. Każda z nich charakteryzuje się odmiennymi umiejętnościami i atakami. Skuteczność tych ostatnich jest o tyle ważna, że przez większość czasu przychodzi nam walczyć z nieprzyjaciółmi. Akcję obserwujemy z boku przy w pełni trójwymiarowym środowisku. Oprawa graficzna jednak nie zachwyca i prezentuje się przeciętnie.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Trinity 2: Odpowiednia dla każdego wieku.