Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2011, 10:50

autor: Sarge

Sieciowe RPG akcji Trinity 2 pierwszym projektem koreańskiego Studio Hon

Koreańskie Studio Hon pracuje nad sieciową grą RPG akcji o nazwie Trinity 2. Tytuł ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych.

Firma NHN Corporation ogłosiła plany wydania na zachodnich rynkach Trinity 2 – sieciowej gry RPG akcji przygotowywanej wyłącznie z myślą o pecetach. Produkcją zajmuje się koreańskie Studio Hon, dla którego jest to pierwszy projekt.

Sieciowe RPG akcji Trinity 2 pierwszym projektem koreańskiego Studio Hon - ilustracja #1

W grze przeniesiemy się do świata będącego hybrydą krainy fantasy i nowoczesnych technologii. Na początku zabawy stworzymy własnego bohatera, którego rozwiniemy w jedną z dwunastu dostępnych klas. Każda z nich będzie się charakteryzować odmiennymi umiejętnościami i atakami. Skuteczność tych ostatnich okaże się o tyle ważna, że przez większość czasu przyjdzie nam walczyć z nieprzyjaciółmi.

W Trinity 2 stoczymy pojedynki nie tylko z komputerowymi przeciwnikami, ale także żywymi graczami. Sieciowy charakter rozgrywki ma być głównym motorem napędowym tej pozycji – twórcy określają ją nawet mianem MMORPG, co jest jednak sporym nadużyciem. Akcję będziemy obserwować z boku przy w pełni trójwymiarowym środowisku. Oprawa graficzna jednak nie zachwyca i w dzisiejszych czasach prezentuje się przeciętnie.

Więcej na temat Trinity 2 powinniśmy usłyszeć na targach gamescom w Kolonii, odbywających się w dniach 17-21 sierpnia. Firma NHN Corporation potwierdziła swoją obecność, a jedną z prezentowanych pozycji będzie omawiana w tej wiadomości produkcja. Zwiedzający przetestują ją w grywalnej wersji.

Obok możecie oglądać screeny oraz pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę. Na razie nie ujawniono choćby przybliżonej daty premiery gry, co zapewne zostanie nadrobione w przyszłym miesiącu. Obecnie NHN Corporation poszukuje partnerów skłonnych wydać ten tytuł na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych.

Sieciowe RPG akcji Trinity 2 pierwszym projektem koreańskiego Studio Hon - ilustracja #2
Sieciowe RPG akcji Trinity 2 pierwszym projektem koreańskiego Studio Hon - ilustracja #3
Sieciowe RPG akcji Trinity 2 pierwszym projektem koreańskiego Studio Hon - ilustracja #4