Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Faxion Online (PC)
OkładkaFaxion Online (PC)

Faxion Online PC

Faxion Online to gra z gatunku MMORPG, wyprodukowana przez chińskie studio deweloperskie True. Miejscem akcji jest świat Limbo, w którym siły Nieba i Piekła toczą odwieczną wojnę o ludzkie dusze.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Faxion Online Premiera PC

26maja2011

producent: True Studios wydawca: UTV Ignition Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Faxion Online

Dark Age of Camelot

EverQuest II

Knight Online

Faxion Online to darmowa gra MMORPG autorstwa chińskiego True Studios, kładąca nacisk na starcia pomiędzy samymi graczami (PvP), a nie – jak większość produkcji tego rodzaju – na walkę z potworami (PvE).

Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy nasz bohater po śmierci trafia do świata Limbo – znajdującego się poza czasem i przestrzenią miejsca, gdzie siły Nieba i Piekła toczą ze sobą ciągnącą się w nieskończoność walkę, której stawką są miliardy ludzkich dusz. Stolicą Limbo jest Czyściec – ogromne miasto, w którym wszyscy są równi i nikt nie może być osądzony ani lepiej ani gorzej od innych. Podczas naszych podróży natkniemy się również na Siedem Grzechów Głównych, z których każdy obecny jest tutaj w postaci oddzielnej lokacji. Zaświaty w Faxion Online zamieszkują umarli różnych wyznań, od chrześcijaństwa po buddyzm i wielokrotnie mamy okazję natknąć się na charakterystyczne elementy znane z tych religii.

Naszym zadaniem jest dołączenie do jednej z dwóch głównych frakcji - sił niebieskich lub piekielnych - i uzyskanie kontroli nad terytoriami Siedmiu Grzechów Głównych. Na początku zabawy tworzymy naszego bohatera, a następnie rozwijamy go poprzez swobodne krzyżowanie róznych cech klas postaci dostępnych dla naszej strony konfliktu (Crusader, Guardian i Diviner po stronie sił Nieba oraz Reaver, Zealot i Occultist po stornie Piekła). Dzięki temu w starciu z przeciwnikiem zaskoczymy go np. niekonwencjonalną kombinacją czarów.

Jednym z głównych atutów Faxion Online jest system walki, której efekty odczuwamy dosłownie na własnej skórze. Jeśli nasza postać zostanie oślepiona, ekran monitora będzie biały przez kilkanaście sekund, a ciężkie rany i obniżona zręczność sprawią, że trudniej będzie nam zadawać obrażenia przeciwnikom.

Gra jest przyjazna przede wszystkim dla osób, które nie chcą spędzać setek godzin przed monitorem. Faxion Online oferuje bowiem system rozwijania umiejętności offline, dzięki czemu nasza postać może awansować nawet, gdy się nią nie zajmujemy.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Faxion Online: Odpowiednia dla każdego wieku.