Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka War Inc. Battle Zone (PC)

War Inc. Battle Zone PC

War Inc. BattleZone

War Inc. Battle Zone to sieciowa strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP) wyprodukowana przez studio Online Warmongers. Akcja gry osadzona została w roku 2012. Światowy kryzys gospodarczy doprowadził do globalnej katastrofy.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka War Inc. Battle Zone (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19lipca2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Strzelanina z perspektywy pierwszej osoby należąca do segmentu gier play4free i przeznaczona wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej. Za tytuł odpowiedzialne jest mało znane amerykańskie studio Online Warmongers. Program rozpowszechniany jest zupełnie za darmo na oficjalnej stronie projektu.

Niedaleka przyszłość. Światowy kryzysy gospodarczy doprowadził w 2012 roku do globalnej katastrofy. Wśród mieszkańców naszej planety zapanowały głód, bieda i choroby. W niektórych państwach wybuchły wojny domowe, upadły demokratycznie wybrane rządy i zrodziła się anarchia. Katastrofalną sytuację na świecie starają się teraz wykorzystać bezwzględne korporacje rywalizujące ze sobą. Sięgają w tym celu po doskonale wyszkolonych najemników i organizacje paramilitarne.

W porównaniu z innymi produkcjami tego typu, War Inc. Battle Zone to gra, której wydarzenia oglądamy z perspektywy trzeciej osoby. Przed rozpoczęciem rozgrywki wybieramy żołnierza należącego do jednej z 8 klas postaci. Możemy sterować między innymi komandosem, snajperem czy operatorem ciężkiej broni maszynowej. Każdy z nich korzysta z innego uzbrojenia i posiada unikatowe zdolności.

War Inc. Battle Zone wyróżnia się rozbudowanym systemem rozwoju postaci i jej modyfikacji. Za postępy w trakcie walki jesteśmy nagradzani aż trzema rodzajami punktów. Honor Points awansują naszą postać na wyższy stopień rozwoju. Z kolei Game Points zdobywamy za efektowne i skuteczne likwidowanie oponentów oraz pomoc udzielaną członkom drużyny. To właśnie za Game Points kupujemy nowe bronie i dodatki (m.in. luneta, dodatkowy magazynek), stroje (hełmy, buty, kamuflaż) i gadżety (noktowizor). Natomiast Skill Points otwierają nam drogę do wyjątkowych umiejętności, takich jak możliwość wstrzymania oddechu na dłuższą chwilę (pomocne dla snajperów) czy reanimowania towarzyszy.

Producent na starcie gry udostępnił tylko trzy tryby rozgrywki: Conquest, Siege i klasyczny Team Deathmatch. Walczymy na mapach rozlokowanych w różnych lokacjach i zakątkach świata, m.in. w zrujnowanych wojną domową miastach, miasteczkach czy portach, w pobliżu lasów, a nawet w spalonych słońcem tropikach. Niektóre plansze są rozległe i mieszczą nawet do 64 czterech graczy jednocześnie.

Do wyboru mamy grubo ponad 100 autentycznych broni i gadżetów. Bogaty arsenał obejmuje m.in. karabiny szturmowe AK74, M16 i G36, karabiny wyborowe SVD i DSR-1 czy ciężkie karabiny maszynowe PKM i M246.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 2-64  

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Gry podobne do War Inc. Battle Zone

Wymagania wiekowe War Inc. Battle Zone

16+

Wymagania sprzętowe War Inc. Battle Zone

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Beta testy darmowej strzelanki War Inc. Battle Zone otwarte dla wszystkich

wiadomość19 lipca 2011

Sieciowa strzelanina free-to-play War Inc. Battle Zone, doczekała się otwartej bety. Tytuł ten oferuje rozbudowaną rozgrywkę, przypominającą tę znaną nam z serii Battlefield.