Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWWW
Okładka Auto Club Revolution (WWW)
OkładkaAuto Club Revolution (WWW)

Auto Club Revolution WWW

Auto Club Revolution to rozgrywana z poziomu przeglądarki gra sieciowa dla entuzjastów motoryzacji. Zasiadamy za kierownicą samochodów jednego z ponad 45 producentów i bierzemy udział w wyścigach przeciwko innym graczom. Dużą rolę odgrywa system tunigowania pojazdów.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Auto Club Revolution Premiera WWW

1maja2013

producent: Eutechnyx wydawca: Eutechnyx Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Auto Club Revolution

Need for Speed World

Race Driver: GRID

Car Town

Auto Club Revolution wyszło spod rąk programistów ze studia Eutechnyx, które już nie raz maczało palce w grach wyścigowych. Supercar Challenge, Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli czy choćby dużo luźniejszy The Fast and the Furious, to wszystko tytuły opracowane przez panów z Eutechnyx. Auto Club Revolution, w skrócie ACR, nie odbiega od dotychczasowego profilu zespołu. Jest to sieciowa gra wyścigowa, w której odnaleźć można bezlik licencjonowanych samochodów ponad 45 producentów, w tym takich jak: Jaguar, Lotus, Buhatti, McLaren, Pagani, BMW, Mini, Bentley czy Chevrolet. Co więcej, w grze można poprowadzić nie tylko obecne samochody, ale także historyczne jak i te, które jeszcze nie weszły w fazę produkcji.

W ACR dostępne są liczne części poprawiające osiągi jak i wygląd wyśnionych maszyn - również i one są sygnowane znaczkami rzeczywistych firm. Ponadto, mamy do dyspozycji liczne opcje pozwalające zmieniać parametry samochodów, a jeżeli ktoś jest wystarczająco dobry, może otworzyć własny warsztat zajmujący się profesjonalnym tuningiem. To samo tyczy się tworzenia grafik na samochody, które następnie można udostępniać innym użytkownikom, czy też zakładania klubów zrzeszających fanów konkretnego modelu. Wszystko po to, aby w wirtualnym świecie pogadać ze znajomymi na temat samochodów oraz sprawdzić je w akcji na wiernie odwzorowanych torach wyścigowych.

Auto Club Revolution to gra sieciowa wymagająca do działania tylko przeglądarki stron www. Opiera się na modelu biznesowym Free-to-Play, czyli rozgrywka jest darmowa, aczkolwiek, za pewne dodatkowe opcje musimy zapłacić (wbudowany system mikrotransakcji).

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Auto Club Revolution: Odpowiednia dla każdego wieku.