Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2013, 21:58

Premiera Auto Club Revolution

Wystartowała pełna wersja Auto Club Revolution, czyli sieciowej gry wyścigowej opartej na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Po długim okresie beta testów nadeszła wreszcie pora na premierę pełnej wersji sieciowej gry wyścigowej Auto Club Revolution. Projekt oparty jest na modelu darmowym z mikropłatnościami, więc aby dołączyć do zabawy wystarczy wejść na oficjalną stronę, zarejestrować konto i pobrać instalator.

  1. Auto Club Revolution – strona oficjalna gry

Na chwilę obecną w Auto Club Revolution możemy zasiąść za kierownicą jednego z 55 licencjonowanych aut i wziąć udział w wyścigach na 24 trasach. Dostępne są dwa tryby multiplayer i tyle samo trybów dla pojedynczego gracza.

Przy okazji premiery gry autorzy pochwalili się również zestawem statystyk. Podczas beta testów rozegrano ponad 2,5 mln wyścigów. Użytkownicy stworzyli prawie pół miliona spersonalizowanych wzorów lakieru oraz dokonali 2,5 mln przeróbek części.

Projekt opracowało brytyjskie studio Eutechnyx. Zespół ma na koncie takie gry wyścigowe jak jak Ferrari The Race Experience, czy NASCAR 2011: The Game. Auto Club Revolution nie jest symulatorem jazdy i zamiast tego stawia raczej na efektowność zawodów. Mocną stroną produkcji są bogate możliwości tuningowania aut oraz rozbudowane opcje społecznościowe.