Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2013, 20:48

autor: Ender

Activision oficjalnie zapowiada Call of Duty: Ghosts

Firma Activision oficjalnie zapowiedziała kolejną odsłonę serii Call of Duty, publikując także pierwszy teaser tytułu. Gra Call of Duty: Ghosts zadebiutuje w sklepach w tym roku na konsolach nowej generacji oraz Xboksie 360 i PlayStation 3, a także komputerach PC.

Już wkrótce przekonamy się czy kolejne Call of Duty wniesie jakieś poważne zmiany do serii - Activision oficjalnie zapowiada Call of Duty: Ghosts - wiadomość - 2013-05-01
Już wkrótce przekonamy się czy kolejne Call of Duty wniesie jakieś poważne zmiany do serii

Plotki na temat Call of Duty: Ghosts, kolejnej odsłony przebojowej serii FPS-ów od Activision, pojawiały się w sieci już od jakiegoś czasu. Dziś wydawca oficjalnie potwierdził istnienie tytułu. Nastąpiło to po krótkiej kampanii wirusowej, którą przeprowadził na głównej stronie internetowej marki. Call of Duty: Ghosts ukaże się 5 listopada na komputerach PC, konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także platformach nowej generacji.

Na razie konkretne szczegóły związane z produkcją pozostają tajemnicą, ale Activision zapowiada, że więcej o grze dowiemy się podczas konferencji Microsoftu 21 maja, gdy po raz pierwszy światu zostanie zaprezentowany nowy Xbox. Najprawdopodobniej tradycyjnie obejrzymy wówczas pierwszy zapis rozgrywki oraz poznamy ewentualne nowości jakie deweloperzy wprowadzą do serii. Będzie to o tyle ciekawe, że po raz pierwszy trafi ona także na konsole kolejnej generacji, a dotychczasowe plotki wspominały o zupełnie nowym silniku graficznym. Na razie gracze muszą zadowolić się jedynie aktorskim teaserem, który przedstawia zamaskowanych wojowników i żołnierzy, pojawiających się na kartach ludzkiej historii.

  1. Oficjalna strona serii Call of Duty