Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2012, 10:20

autor: Sarge

Auto Club Revolution - gra wyścigowa typu free to play w fazie otwartych beta testów

Rozpoczęły się otwarte beta testy gry wyścigowej typu free to play o nazwie Auto Club Revolution. Produkcja studia Eutechnyx już teraz oferuje system mikropłatności, które gracze mogą sprawdzić, a zakupione przedmioty przenieść do pełnej wersji.

Studio Eutechnyx poinformowało, że gra wyścigowa Auto Club Revolution weszła w fazę otwartych beta testów. Jest to produkcja typu free to play, która stawia na symulacyjne podejście do tematu.

Nadchodzące dzieło brytyjskiego dewelopera może sprawdzić każdy zainteresowany. Wystarczy wejść na oficjalną stronę gry i zarejestrować nowe konto, podając jedynie podstawowe dane takie jak imię, data urodzenia, adres e-mail, czy nazwa użytkownika. Jeśli testowaliście wczesniej zamkniętą betę, automatycznie otrzymacie darmowe przedmioty (części do samochodu, nowe malowania itd.).

Największą zmianą w stosunku do poprzedniej fazy testów jest wprowadzenie wirtualnej waluty E-Bucks, za którą można zakupić m.in. różne elementy do swojego pojazdu. Sama rozgrywka pozostaje darmowa, ale autorzy chcą w ten sposób wypróbować działanie systemu mikropłatności. Wszystkie transakcje dokonane w trakcie trwania otwartej bety zostaną przypisane do konta, więc nabyte przedmioty będą mogły być użyte w pełnej wersji.

W trakcie zabawy gracze w miarę postępów mogą odblokowywać darmowe samochody, ulepszenia, trasy oraz narzędzia do edycji pojazdów. Na sprawdzenie czeka wiele różnych marek (w końcowym produkcie znajdziemy ponad 40 licencjonowanych producentów) i znanych torów takich jak Silverstone, czy Circuit de Spa-Francorchamps.

Auto Club Revolution to gra wyścigowa typu free to play autorstwa studia Eutechnyx, które zdobywało doświadczenie pracując nad takimi produkcjami jak Ferrari The Race Experience, czy NASCAR 2011: The Game. Tytuł oferuje spore możliwości tuningowania samochodów, co bezpośrednio wpływa na osiągi i znajduje odzwierciedlenie na torze. Twórcy chwalą się także wieloma opcjami społecznościowymi ułatwiającymi wspólną rozgrywkę z innymi graczami.