Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2011, 13:55

Wieści ze świata (L.A. Noire, Red Faction: Armageddon, Dead or Alive) 29/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery nowego Red Faction, piątej odsłonie bijatyki Dead or Alive, współpracy L.A. Noire z Social Club, a także darmowej ścieżce dźwiękowej do Mount & Blade. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery nowego Red Faction, piątej odsłonie bijatyki Dead or Alive, współpracy L.A. Noire z Social Club, a także darmowej ścieżce dźwiękowej do Mount & Blade. Zapraszamy do lektury.

Red Faction: Armageddon

Firma THQ poinformowała, że gra akcji Red Faction: Armageddon (PC, X360, PS3) ukaże się na rynku z opóźnieniem. Do europejskiej premiery dojdzie 10 czerwca, czyli tydzień później, niż było to zapowiadane do tej pory. Nic nie zmieniło się w kwestii debiutu konsolowego dema – dojdzie do niego 3 maja (smakiem obędą się co najwyżej użytkownicy PS3, o ile Sony nie uda się wznowić działania PlayStation Network).

Wieści ze świata (L.A. Noire, Red Faction: Armageddon, Dead or Alive) 29/04/11 - ilustracja #1

Dead or Alive 5

Yosuke Hayashi, prezes studia Team Ninja, oznajmił w wywiadzie dla Eurogamera, że możliwość wyprodukowania piątej odsłony serii bijatyk Dead or Alive na Xboksa 360 i PlayStation 3 jest aktualnie rozważana. Jakiekolwiek postanowienia w tej sprawie zostaną oficjalnie ogłoszone w swoim czasie. Przypominamy, że niedługo, bo 20 maja, na rynku europejskim zadebiutuje Dead or Alive: Dimensions na Nintendo 3DS.

L.A. Noire

Rockstar Games potwierdziło, że przygodowa gra akcji L.A. Noire (PS3, X360) będzie współpracować z platformą społecznościową Social Club. Jej użytkownicy uzyskają dostęp do garnituru Chicago Lightning, zwiększającego celność podczas korzystania ze strzelby lub karabinu maszynowego. Tylko oni będą również mogli porównywać swoje osiągnięcia z przyjaciółmi, a także korzystać z funkcji Ask the Community, zapewniającej dostęp do informacji o prawdomówności danego świadka lub podejrzanego (opartej o sugestie graczy z całego świata).

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

W sieci opublikowana została darmowa ścieżka dźwiękowa do gry pecetowej Mount & Blade: Ogniem i Mieczem. Możecie ją pobrać z serwisu BigDownload. Soundtrack waży 58 MB.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Gas Guzzlers

Driver: San Francisco

Binary Domain

Deus Ex: Bunt Ludzkości

L.A. Noire

Operation Flashpoint: Red River

The Sims 3: Pokolenia

Atlantica Online

Operation Flashpoint: Red River PC

Operation Flashpoint: Red River X360

Yar's Revenge

My Little Baby

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Section 8: Prejudice Gramy!

Team Assault: Baptism of Fire - gameplay #1

SOCOM: Polskie Siły Specjalne - kampania Gramy!

Driver: San Francisco - trailer #1 (PL)

Binary Domain - The Machine Age Has Begun

Call of Duty: Black Ops - Escalation DLC

Gods and Heroes: Rome Rising - trailer #1

Hydrophobia Prophecy - trailer #1

Madden NFL 12 - gameplay #1

Outland - film na premierę

Red Faction: Armageddon – reklama telewizyjna

Thor: God of Thunder - Prolog

Brink - Get SMART: Podstawy – (PL)

gry