Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2007, 13:05

Wielkie koncerny nie czekają na rozpoczęcie targów Tokyo Game Show

Niemiecki serwis GameFront.de donosi, że wielcy gracze rynku elektronicznej rozrywki nie będą czekać z ujawnieniem swych najsmakowitszych kąsków aż do 20 września, czyli do dnia rozpoczęcia targów Tokyo Game Show 2007. Nintendo, Microsoft, Sony, Capcom oraz Sega zdecydowały się bowiem na zorganizowanie własnych mini-imprez, które zostaną przeprowadzone w przeciągu najbliższych trzech tygodni.

Niemiecki serwis GameFront.de donosi, że wielcy gracze rynku elektronicznej rozrywki nie będą czekać z ujawnieniem swych najsmakowitszych kąsków aż do 20 września, czyli dnia rozpoczęcia targów Tokyo Game Show 2007. Nintendo, Microsoft, Sony, Capcom oraz Sega zdecydowały się bowiem na zorganizowanie własnych mini-imprez, które zostaną przeprowadzone w przeciągu najbliższych trzech tygodni poprzedzających otwarcie największego, obok lipskich Games Convention, święta graczy.

Z pierwszą z nich - Capcom Game Private Show – będziemy mieć do czynienia już dzisiaj. Zapewne już niedługo doczekamy się pierwszych interesujących wiadomości, których ogłoszenie będzie miało miejsce właśnie wówczas. Następne w kolejce będą: Sony Meeting (4 września), Nintendo Private Show oraz Microsoft Meeting (5 września), a także Sega Strategy Meeting, do którego dojdzie 14 września.

Przypominamy, że tegoroczne targi Tokyo Game Show odbędą się w dniach 20-23 września.

gry