Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2004, 16:32

autor: Maciej "CHESTER" Piotrowski

Wielki powrót Rocky'ego

Korporacja Ubi Soft Entertainment, zachęcona sukcesem gry Rocky, postanowiła wydać kontynuację pt. Rocky: Legends. Firma twierdzi, że sequel będzie wielkim hitem i znokautuje pozostałych konkurentów na rynku (np. bestseller o nazwie Fight Night 2004).

Korporacja Ubi Soft Entertainment , zachęcona sukcesem gry Rocky, postanowiła wydać kontynuację pt. Rocky: Legends. Firma twierdzi, że sequel będzie wielkim hitem i znokautuje pozostałych konkurentów na rynku (np. bestseller o nazwie Fight Night 2004).

Wielki powrót Rocky'ego - ilustracja #1

Każdy z nas będzie miał możliwość wcielić się między innymi w niezapomniane postacie z filmowej sagi o bokserze, takie jak: Rocky Balboa, Apollo Creed, Clubber Land, czy Ivan Drago. W sumie do wyboru otrzymamy 40 zawodników, ale droga do profesjonalnej kariery nie będzie łatwa.

Wielki powrót Rocky'ego - ilustracja #2

Mistrzostwo można osiągnąć jedynie poprzez morderczy trening (ze Sztuczną Inteligencją, bądź też z kolegą w opcji Versus Mode), który przyczyni się do rozwoju naszych umiejętności. Gale bokserskie, w których będziemy brali udział, odbędą się w 25 miastach. Staniemy na ringu umieszczonym w jednym z kasyn w Las Vegas, odwiedzimy Moskwę, Nowy York itd. Wszystko to ma być wzbogacone o nową szatę graficzną.

Wielki powrót Rocky'ego - ilustracja #3

Gra zostanie przeznaczona dla konsol PS2 oraz Xbox. Posiadacze tych drugich będą mogli się również cieszyć zabawą online. Ten wspaniały symulator boksu ma mieć swoją premierę już za blisko dwa tygodnie. Sugerowana cena w USA to 39,99 USD (czyli około 143 PLN).

Wielki powrót Rocky'ego - ilustracja #4