Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2007, 17:41

autor: Metatron

Weź udział w nagraniu głosów postaci do gry 2Moons

Firma Acclaim, wydająca produkcję MMORPG 2Moons ogłosiła konkurs na podłożenie głosów pod postacie z gry. Jeżeli chcecie wykorzystać wasze zdolności aktorskie, możecie spróbować swych sił, a być może w finalnej wersji produkcji to właśnie waszym głosem będą przemawiać bohaterowie gry.

Firma Acclaim, wydająca produkcję MMORPG 2Moons, ogłosiła konkurs na podłożenie głosów pod postacie z gry. Jeżeli chcecie wykorzystać wasze zdolności aktorskie, możecie spróbować swych sił, a być może w finalnej wersji produkcji to właśnie waszym głosem będą przemawiać bohaterowie gry.

2Moons to darmowa gra MMORPG cechująca się niezwykłą jak na tego typu produkcje dawką przemocy. Niemal każdy z napotkanych bohaterów używa wulgaryzmów, a pokonani wrogowie często kończą w kawałkach. Mottem gry jest „Nie ma litości dla słabych, nie ma współczucia dla umierających, nie ma łez dla mordowanych”. Nic dziwnego zatem, że gra została oznaczona przez amerykański system rankingowy ESRB jako przeznaczona dla dorosłych graczy (powyżej siedemnastego roku życia).

Weź udział w nagraniu głosów postaci do gry 2Moons - ilustracja #1

Aktualnie produkcja znajduje się w fazie zamkniętych beta testów. W fantastyczny świat 2Moons mogą wejść na razie tylko ci, którzy dostali mailowe zaproszenie od firmy. Te zaś co jakiś czas przyznawane są ludziom, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie projektu.

Twórcy gry, wśród których znajduje się między innymi założyciel Shine Entertainment, David Perry, nie ukrywają, że bardzo podoba im się pomysł, aby sami gracze współpracowali przy tworzeniu gry.

Weź udział w nagraniu głosów postaci do gry 2Moons - ilustracja #2

Chętni do wzięcia udziału w konkursie powinni udać się na tę stronę, gdzie znajdą dokładne instrukcje dotyczące odpowiedniego przygotowania plików dźwiękowych oraz listę stu pięćdziesięciu kwestii dialogowych. Spośród nich wybiorą te, pod które podłożą swój głos.