Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 stycznia 2007, 17:43

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Sherlock Holmes: The Awakened

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Sherlock Holmes: The Awakened”. Poniższy tekst składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej stosunkowo wymagającej przygodówki. Jeśli miałeś do czynienia z poprzednim z tytułem z tej serii („Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka”), nie powinno Cię to zbytnio dziwić.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Sherlock Holmes: The Awakened”. Poniższy tekst składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej stosunkowo wymagającej przygodówki. Jeśli miałeś do czynienia z poprzednim z tytułem z tej serii („Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka”), nie powinno Cię to zbytnio dziwić. „The Awakened” cechuje się jednak stosunkowo dużą liczbą ważnych zmian. Wprowadzono między więcej rozbudowanych zagadek. Z racji tego, iż nie są one zbyt oczywiste, będę starał się bardzo dokładnie przedstawiać sposób ich rozwiązywania. Istotną rolę odegra również zbieranie potrzebnych do śledztwa przedmiotów. To bardzo istotna kwestia, tak więc obiekty te będę w specjalny sposób oznaczał […]. Przebieg gry tym razem obserwowany jest z perspektywy pierwszej osoby (podobnie jak w „Call of Cthulhu”), ale paradoksalnie pomaga to w przeszukiwaniu pomieszczeń, tym bardziej, iż gra oznaczy obiekty (po zbliżeniu się), z którymi będzie można wejść w jakąś interakcję.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć udanej zabawy oraz pożytku z mojego poradnika.” - „Stranger”

Sherlock Holmes: The Awakened - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sherlock Holmes: The Awakened w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.