Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2007, 13:15

autor: Jiker

Wersja demonstracyjna Crash of the Titans już w ofercie Xbox Live Marketplace

Dla zdecydowanej większości fanów seria Crash Bandicoot skończyła się wraz z porzuceniem jej przez studio Naughty Dog. Wielu z nich straciło wówczas ochotę na próbę zapoznania się z nowymi przygodami sympatycznego kurokrada. Być może zmienią zdanie w obliczu publikacji wersji demonstracyjnej najnowszej odsłony cyklu, zatytułowanej Crash of the Titans.

Dla zdecydowanej większości fanów seria Crash Bandicoot skończyła się wraz z porzuceniem jej przez studio Naughty Dog (Jak & Daxter, ostatnio Uncharted: Drake’s Fortune na PS3). Wielu z nich straciło wówczas ochotę na próbę zapoznania się z nowymi przygodami sympatycznego kurokrada. Być może zmienią zdanie w obliczu publikacji wersji demonstracyjnej najnowszej odsłony cyklu, zatytułowanej Crash of the Titans.

Demo zajmuje na dysku niemal 531 MB i umożliwia zapoznanie się z nową mechaniką rozgrywki, stworzoną przez firmę Radical Entertainment (obecnego developera cyklu). Składa się na nią m.in. umiejętność przejmowania przez Crasha kontroli nad gigantycznym stworami, a także opanowana przez niego nowa technika walki. Crash of the Titans powinno zatem przypaść do gustu osobom wynoszącym akcję ponad elementy typowe dla platformówek.

Europejska premiera Crash of the Titans zaplanowana jest na 12 października. Szczegółowych informacji na temat opisywanej pozycji dostarczy Wam nasza Encyklopedia. Przypominamy ponadto, że najnowsza produkcja Radical Entertainment zostanie wydana także w wersjach na PlayStation 2, Wii, PSP, NDS oraz GBA.