Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2007, 11:54

autor: Jiker

Wersja demonstracyjna Crackdown już na Xbox Live Marketplace

Wersja demonstracyjna gry Crackdown trafiła, zgodnie z sobotnimi zapowiedziami, do oferty usługi Xbox Live Marketplace. Mogą ją pobrać wszyscy zainteresowani właściciele złotego abonamentu Xbox Live.

Wersja demonstracyjna gry Crackdown dołączyła, zgodnie z sobotnimi zapowiedziami, do oferty usługi Xbox Live Marketplace. Mogą ją pobrać wszyscy zainteresowani właściciele złotego abonamentu Xbox Live.

Posiadacze jego srebrnej wersji będą musieli poczekać na odblokowanie możliwości pobrania dema kilka dni. Plik, który należy ściągnąć na dysk twardy Xboksa 360 zajmuje, bagatela, 1.24 GB. Sugeruje to, że autorzy udostępnili graczom spory kawałek miasta pełniącego jedną z głównych ról w Crackdown.

Przypomnijmy, że wydarzenia przedstawione w opisywanym tytule rozgrywają się w olbrzymiej metropolii, na ulicach której walczą ze sobą trzy organizacje przestępcze: Azjaci, Rosjanie oraz Hiszpanie. Graczom przypada rola specjalnego Agenta, posiadającego ponadnaturalne zdolności, któremu powierzono zadanie pozbycia się liderów poszczególnych gangów, a przez to - przywrócenia pożądanego spokoju w całym mieście. Posiadacze konsol mogą swobodnie eksplorować cały zurbanizowany teren, a także w dowolnej kolejności wybierać kolejne zadania do wykonania. Misje przygotowane przez twórców programu są bardzo zróżnicowane: od pieszych pojedynków z rywalami do efektownych, samochodowych pościgów.

Więcej informacji na temat Crackdown znajdziecie w naszej Encyklopedii. Europejska premiera pełnej wersji gry została zapowiedziana na 23 dzień lutego.