Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2007, 11:12

Warhammer Online zadebiutuje w wybranych państwach azjatyckich

Najnowszy produkt należącego do koncernu Electronic Arts studia Mythic – Warhammer Online: Age of Reckoning – doczeka się premiery w kilku państwach azjatyckich. Program zostanie wydany m.in. w Chinach, czyli w kraju, którego mieszkańcy aktualnie szaleją na punkcie innej gry MMO, World of WarCraft.

Najnowszy produkt należącego do koncernu Electronic Arts studia Mythic Warhammer Online: Age of Reckoning – doczeka się premiery w kilku państwach azjatyckich. Program zostanie wydany m.in. w Chinach, czyli w kraju, którego mieszkańcy aktualnie szaleją na punkcie innej gry MMO, World of WarCraft.

Warhammer Online zadebiutuje w wybranych państwach azjatyckich - ilustracja #1

Warhammer Online: Age of Reckoning trafi do amerykańskich sklepów pod koniec bieżącego roku. Na razie nie wiadomo czy Azjaci otrzymają produkt w tym samym terminie, czy też będą musieli poczekać kilka dodatkowych miesięcy.

Mieszkańcy krajów azjatyckich, w których zadebiutuje gra, mogą już uzyskiwać informacje o produkcji studia EA Mythic za pośrednictwem oficjalnych stron internetowych. Można je zobaczyć, klikając na poniższe linki: