Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2008, 15:48

autor: Vercetti

W środę poznamy pierwsze szczegóły na temat nowych odsłon Football Managera

Jak co roku firma Sports Interactive zamierza zdominować rynek piłkarskich menadżerów, wydając na świat kolejną odsłonę serii FM – zarówno na pecety, jak i Macintoshe oraz konsole przenośne. Brytyjska grupa poinformowała właśnie, że w najbliższą środę poda pierwsze szczegóły na temat dwóch tworzonych przez siebie produkcji.

Jak co roku firma Sports Interactive zamierza zdominować rynek piłkarskich menadżerów, wydając na świat kolejną odsłonę serii FM – zarówno na platformę PC, jak i Macintoshe oraz konsole przenośne. Brytyjska grupa poinformowała właśnie, że w najbliższą środę poda pierwsze szczegóły na temat dwóch tworzonych przez siebie produkcji – Football Managera 2009 oraz przeznaczonego na PSP Football Managera Handheld.

Oba tytuły mają zostać zapowiedziane dość nietypowo, bo w formie kilkunastominutowego filmu dokumentalnego, nakręconego przez wsparciu studia Remedy Productions i przeznaczonego do publikacji na należącym do Sports Interactive kanale serwisu YouTube. Premiera obrazu nastąpi pojutrze tuż po 19:00.

Film pokaże pokrótce najważniejsze elementy tegorocznej wersji FM-a, lecz próżno spodziewać się, by autorzy ujawnili w nim wszystkie zmiany, jakie wprowadzą niebawem do menadżerskiego cyklu. Lista modyfikacji jest z pewnością długa, ponieważ Sports Interactive nie mówi już o ewolucji swojej serii, lecz jawnie zwiastuje wielką rewolucję. Opublikowana na stronie firmy reklama nie pozostawia co do tego wątpliwości.

Football Manager 2009 i Football Manager Handheld ukażą się w sklepach przed Bożym Narodzeniem. Obie pozycje trafią do sprzedaży tego samego dnia, pierwsza z nich doczeka się ponadto wersji demonstracyjnej.