Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2008, 13:46

autor: vampire

Vampire Rain ukaże się na PS3

Wczoraj AQ Interactive zapowiedziało wydanie Vampire Rain: Altered Species na PS3. Jest to trzecioosobowa gra akcji aspirująca do miana survival horroru, której tworzeniem zajęło się studio Artoon znane z serii Blinx. Jego prezes - Naoto Ōshima nie ukrywa, iż właśnie na konsoli Sony ta produkcja ma zaprezentować pełnię swych możliwości.

Wczoraj AQ Interactive zapowiedziało wydanie Vampire Rain: Altered Species na PS3. Jest to trzecioosobowa gra akcji aspirująca do miana survival horroru, której tworzeniem zajęło się studio Artoon znane z serii Blinx. Jego prezes - Naoto Oshima nie ukrywa, iż właśnie na konsoli Sony ta produkcja ma zaprezentować pełnię swych możliwości. Wprowadzonych zostanie szereg zmian w porównaniu z wersją dla X360 - poprawie ulegnie między innymi jakość animacji, interakcja z bohaterami, wsparcie dla dźwięku 5.1, gracze otrzymają także kilka dodatkowych poziomów. Wątpliwym jest jednak, aby te wszystkie poprawki uczyniły grę hitem - Vampire Rain ukazała się na Xboxa 360 28 czerwca ubiegłego roku i noty jakie otrzymała z pewnością do jej zakupu nikogo nie zachęciły (według serwisu GameRankings ich średnia wyniosła 39,4%). Czy na PS3 powtórzy ona swój „sukces” przekonamy się 29 lipca.

Vampire Rain ukaże się na PS3 - ilustracja #1

Akcja gry troczy się w Los Angeles, my zaś wcielamy się tu w rolę Johna Lloyda, członka specjalnego oddziału wysłanego do walki z wampirami. Aby osiągnąć cel oczywiście użyjemy masę zaawansowanych technologicznie gadżetów i broni. Dodatkowo w eksterminacji znienawidzonych przez komandosa dzieci nocy pomocnym może okazać się fakt, iż w kontakcie z wodą tracą swoje nadzwyczajne zdolności.

Więcej informacji na oficjalnej stronie.