Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2006, 08:50

autor: BK

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny

Choć od pojawienia się informacji na temat rozpoczęcia prac nad grą Trusty Bell: Chopin’s Dream minęło dopiero kilka dni, wciąż docierają do nas nowe materiały z nią związane. Dziś prezentujemy Wam kolejną porcję screenshotów.

Choć od pojawienia się informacji na temat rozpoczęcia prac nad grą Trusty Bell: Chopin’s Dream minęło dopiero kilka dni, wciąż docierają do nas nowe materiały z nią związane. Dziś prezentujemy Wam kolejną porcję screenshotów.

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #1

Pierwsze szczegóły na temat fabuły gry ujawniliśmy pod koniec zeszłego tygodnia, wtedy też zaprezentowaliśmy obrazki przedstawiające kilka lokacji, które pojawią się w Trusty Bell. Przypomnijmy tylko, że bohaterem tej gry RPG, którą wyda Namco Bandai w wersji na konsolę Xbox 360, jest Fryderyk Chopin. Trzy godziny przed śmiercią zapada on w sen i przenosi się do magicznego świata.

 

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #2
Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #3

Dziś zamieszczamy pierwsze screeny, na których możecie podziwiać wygląd postaci. Choć nie pochodzą one bezpośrednio z rozgrywki, a jedynie ze scenek przerywnikowych, z pewnością warto im się przyjrzeć. Jasnowłosa dziewczynka, którą widzicie na obrazkach to Polka – ciężko chora osóbka obdarzona magicznymi mocami, która będzie towarzyszyć Chopinowi w jego wędrówce.

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #4
Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #5

Na zdjęciach widać również naszego słynnego kompozytora i pianistę. Sami oceńcie, czy japońska, wyraźnie mangowa kreska do niego pasuje.

 

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #6

W nowym numerze magazynu Famitsu pojawiła się również pierwsza reklama gry. Firma Namco Bandai wykupiła aż osiem stron, aby zaprezentować swój nowy produkt – choć przypominamy, że wciąż nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery

Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #7
Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #8
Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #9
Trusty Bell: Chopin’s Dream – nowe screeny - ilustracja #10