Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 08:49

autor: BK

Transformers the Achievements

Przypominamy, że dokładnie za tydzień, 26 czerwca, nastąpi premiera Transformers: The Game. Żeby czas się nie dłużył, a forumowicze mieli o czym dyskutować, producent ujawnił transformerowe achievementy dla konsoli Xbox 360. Dzięki temu możemy poznać nieco szczegółów na temat wyglądu rozgrywki.

Przypominamy, że dokładnie za tydzień, 26 czerwca, nastąpi premiera Transformers: The Game, nowej gry akcji tworzonej na podstawie nadchodzącego filmu (więcej na jej temat dowiecie się z naszej zapowiedzi). Żeby czas się nie dłużył, a forumowicze mieli o czym dyskutować, producent ujawnił transformerowe achievementy dla konsoli Xbox 360. Dzięki temu możemy poznać nieco szczegółów na temat wyglądu rozgrywki. Wiadomo, że będzie ich 42 i że ich wartość to w sumie 1000 punktów. Póki co, znamy 16 z nich. Pozostałe są tajne.

Transformers the Achievements - ilustracja #1

 

Te, które znamy, są zaś całkiem fajne. Sporo z błyskotliwie skomponowanych tytułów i opisów na pewno połechce Twoje ego. Bo czyż nie jest miło, przy okazji osiągnięcia pełnego „Heroic Skill”, usłyszeć, że jesteś doskonałym przykładem Autobota, czy też, że Twoje zdolności są wprost nie do wiary (w przypadku „Mad Skillz”) albo nawet, że nie istnieje Transformer wspanialszy od Ciebie, bo właśnie osiągnąłeś 100% normy, otrzymując tytuł „Keeper of AllSpark”?

A mówiąc o konkretnych umiejętnościach, na przykład po zdobyciu achievmenta „We don't need roads” będziesz już umiał przeskakiwać trudności i całą trasę możesz pokonywać w powietrzu („Full Jump Skill”). Gdy rozprawisz się ze wszystkim zakrętami, otrzymasz „Sideways Motion”, a jako Demon Prędkości („Speed Demon”) spokojnie zdążysz wszędzie i na czas, bez zbędnego jarania gum. Przy próbie pokuszenia się o małe podsumowanie, można stwierdzić, że achievmenty przypominają nieco te z Crackdowna i często polegają na osiągnięciu najwyższego poziomu jakiejś umiejętności (skakania, szybkości itp.), więc i sama zabawa będzie pewnie nieco podobna.

Transformers the Achievements - ilustracja #2

 

Jest więc o co walczyć. A jeśli przypadkiem (bądź zupełnie świadomie) rozpędzisz się ponad miarę i posiejesz trochę zniszczenia - nie szkodzi. Możesz być dumny, gdy uda Ci się zamaszyście rozprawić z wrogami i za zutylizowanie zła otrzymasz achievment „Root of all Evil”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Transformers: The Game

Transformers: The Game