Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2007, 13:01

autor: Sargeras

Transformers na NDS w dwóch różnych wersjach

Firma wydawnicza Activision ujawniła swoje plany dotyczące tytułu Transformers: The Game. Otóż edycja gry na platformę Nintendo Double Screen będzie się składała z dwóch osobnych wersji: Transformers: Autobots i Transformers: Decepticons.

Firma wydawnicza Activision ujawniła swoje plany dotyczące tytułu Transformers: The Game. Otóż edycja gry na platformę Nintendo Dual Screen będzie się składała z dwóch osobnych wersji: Transformers: Autobots i Transformers: Decepticons.

Jak łatwo się domyślić, w pierwszej części gracz będzie kierował Autobotami (ci szlachetni), a w drugiej Decepticonami (ci podli). Zgodnie z komunikatem podanym przez Activision dzięki Nintendo Wi-Fi Connection gracze będą mogli wziąć udział w codziennie rozgrywanych bitwach sieciowych, walcząc po jednej ze stron. Czyżby to miała być namiastka MMO na NDS?

Transformers na NDS w dwóch różnych wersjach - ilustracja #1

Ponadto gracz będzie mógł wykonać złożoną z 20 misji kampanię, a także spróbować swoich sił w 20 pojedynczych misjach w trybie single player lub co-op.

Premiera gry Transformers: The Game przewidziana jest na lato tego roku. Oprócz NDS zostanie wydana na PC, Wii, PS2, PS3, PSP i Xbox360. Jej fabuła jest oparta na mającym się ukazać w zbliżonym terminie filmie ze zmiennopostaciowymi robotami w rolach głównych. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.

Transformers na NDS w dwóch różnych wersjach - ilustracja #2

Na koniec należy dodać, że świat Transformers narodził się w USA na początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Powstały liczne komiksy o walce Autobotów z Decepticonami o ocalenie Ziemi, a przede wszystkim 3 odsłony serialu animowanego.