Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2007, 11:49

autor: Metatron

Trailer trzeciej części filmu Resident Evil już w Internecie

W Internecie znalazł się krótki filmik promujący trzecią część ekranizacji serii Resident Evil. Można w nim zobaczyć pochłonięte przez pustynię miasto oraz główną bohaterkę walczącą z zombiakami w scenerii à la Mad Max.

W Internecie znalazł się krótki filmik promujący trzecią część ekranizacji serii Resident Evil. Można w nim zobaczyć pochłonięte przez pustynię miasto oraz główną bohaterkę walczącą z zombiakami w scenerii a la Mad Max.

Trailer trzeciej części filmu Resident Evil już w Internecie - ilustracja #1

Według zapowiedzi, fabuła filmu będzie mieć miejsce na pustyni w Nevadzie. Alice spróbuje uratować ludzkość od wirusa, który wymknął się spod kontroli i może sprawić, że każdy człowiek na świecie zamieni się w zombie. Bohaterka, ponownie grana przez Millę Jovovich, na skutek eksperymentów biologicznych odznaczać się będzie nadludzką siłą, zręcznością oraz niezwykle czułymi zmysłami. Reżyserią Resident Evil: Extinction zajmuje się Russell Mulcahy, który na swoim koncie ma między innymi takie filmy jak Nieśmiertelny i Nieśmiertelny II.

Światowa premiera filmu przewidziana jest na 21 września 2007 roku. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z trailerem, który znajdziecie tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 2007-02-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.