Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2009, 11:06

autor: Crash

Total Overdose za darmo do końca tygodnia

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o możliwości bezpłatnego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w ramach darmowego tygodnia na GameTap. W tym tygodniu kolejna pozycja padła ofiarą promocji, a jest nią Total Overdose. Aby wejść w jej posiadanie wystarczy założyć bezpłatne konto (pod nazwą Free Pack) lub skorzystać już z istniejącego, i pobrać aplikację.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o możliwości bezpłatnego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w ramach darmowego tygodnia na GameTap. W tym tygodniu kolejna pozycja padła ofiarą promocji, a jest nią Total Overdose. Aby wejść w jej posiadanie, wystarczy założyć bezpłatne konto (pod nazwą Free Pack, strona tutaj) lub skorzystać z już istniejącego i pobrać aplikację. Pośpiech byłby również wskazany, gra będzie aktywna wyłącznie do końca tygodnia (lub do chwili usunięcia jej z sekcji pozycji darmowych). Przekraczając ten termin, aplikacja ulegnie dezaktywacji i jej ponowne uruchomienie będzie niemożliwe.

Total Overdose za darmo do końca tygodnia - ilustracja #1

Total Overdose, pomimo iż jest tytułem dalekim od doskonałości, stanowi niezłą gratkę dla wszystkich miłośników gier akcji. Przekonacie się o tym, czytając naszą recenzję, w której Stranger ocenił grę na 8,1. Tytuł wypada nieźle również w oczach światowych mediów, wynik na Metacritic to 72%.

Katalog darmowych gier nie ogranicza się jednak wyłącznie do jednego tytułu. Wśród szeregu różnych okazji, można znaleźć takie perełki, jak chociażby Hitman: Blood Money, BloodRayne czy Commandos 3: Destination Berlin (pełen spis znajdziecie w tym miejscu).

To jednak wciąż nie koniec atrakcji. Na oficjalnym blogu serwisu można bowiem przeczytać, iż akcja darmowych gier będzie wciąż kontynuowana. I tak już 25 czerwca pozycją darmową stanie się Sacred: Gold, a tydzień później, 2 lipca, Rogue Trooper. Zbliżające się wakacje (a niektórym rozpoczynające się już dziś), to wręcz idealna okazja na darmowe granie i nadrobienie zaległości.