Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2008, 12:25

autor: vampire

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor zapowiedziana

Firma Sierra Entertainment poinformowała o rozpoczęciu prac nad grą opartą na filmie The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka). Jest on trzecią już częścią cyklu Mumia, a jego reżyserią zajął się Rob Cohen. Gra nosić będzie ten sam tytuł i ukaże się w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie 8 sierpnia, a więc tydzień po kinowej premierze.

Firma Sierra Entertainment poinformowała o rozpoczęciu prac nad grą opartą na filmie The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka). Jest on trzecią już częścią cyklu Mumia, a jego reżyserią zajął się Rob Cohen. Gra nosić będzie ten sam tytuł i ukaże się w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie 8 sierpnia, a więc tydzień po kinowej premierze. Pracami nad wersją dla Wii oraz PS2 zajęło się Eurocom Entertainment Software (twórcy Pirates of the Caribbean: At World's End), natomiast dla DS-a grę przygotuje A2M.

Jak zwykle w takim wypadku wcielimy się w znane z filmowego pierwowzoru postaci - tutaj Ricka O’Connella i jego syna Alexa, oraz odwiedzimy te same lokacje. Na szczęście na ich różnorodność nie można narzekać - od starożytnych chińskich katakumb po szczyty Himalajów. Nasze zadanie również pokryje się z tym, którego podejmą się filmowi bohaterowie - będziemy musieli pokonać tytułowego Cesarza i jego 10-cio tysięczną armię nieumarłych.

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor zapowiedziana - ilustracja #1

Akcja w The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor przedstawiona została z perspektywy trzeciej osoby. Walkę z nieumarłymi będziemy toczyć zarówno wręcz jak i za pomocą broni palnej.

Po więcej informacji odsyłam na stronę gry.