Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2009, 11:40

autor: Maciej Śliwiński

The Beatles: Rock Band - wygląd gitary Paula McCartneya ujawniony

Po tym, jak w ubiegłym tygodniu ujawniono wygląd dwóch replik gitar (Rickenbacker 325 oraz Gretsch Duo Jet wykorzystywanych przez Johna Lennona oraz George'a Harrisona), które będą sprzedawane osobno i nie zobaczymy ich w pakietach z grą The Beatles: Rock Band, studio Harmonix pokazało dziś wizerunek basowej gitary Hofner, używanej przez Sir Paula McCartneya.

Po tym jak w ubiegłym tygodniu ujawniono wygląd dwóch replik gitar (Rickenbacker 325 oraz Gretsch Duo Jet wykorzystywanych przez Johna Lennona oraz George'a Harrisona), które będą sprzedawane osobno i nie zobaczymy ich w pakietach z grą The Beatles: Rock Band, dziś studio Harmonix pokazało wizerunek basowej gitary Hofner, używanej przez Sir Paula McCartneya.

The Beatles: Rock Band - wygląd gitary Paula McCartneya ujawniony - ilustracja #1

W przeciwieństwie do pierwszych dwóch gitar, Hofner będzie dołączony do zestawu z grą w wersji bundle. Przewidywana cena rozszerzonej wersji The Beatles: Rock Band to 250 dolarów (około 800 PLN). Poza repliką gitary, w bonusowej wersji tej produkcji znajdą się: mikrofon razem ze stojakiem, perkusja oraz dodatkowe materiały związane z tą legendarną grupą.

EA razem z Harmonix skupiają się na razie głównie na informacjach dotyczących sprzętu, który gra będzie wykorzystywać. Fani czekają jednak na ujawnienie listy piosenek, które dostępne będą w The Beatles: Rock Band. Alex Navarro, zajmujący się komunikacją z fanami, zapowiedział wczoraj, że zestawienie utworów częściowo poznamy podczas targów E3, które odbędą się w pierwszych dniach czerwca w Los Angeles.