Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2006, 12:49

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Sword of the Stars w brytyjskich sklepach

Firma Lighthouse Interactive poinformowała, że strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, czyli gra o nazwie Sword of the Stars, trafiła już do sklepów na terenie Wielkiej Brytanii.

Firma Lighthouse Interactive poinformowała, że strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, czyli gra o nazwie Sword of the Stars, trafiła już do sklepów na terenie Wielkiej Brytanii. W późniejszym terminie program pojawi się także w innych, europejskich krajach. Jeśli chodzi o Polskę, to wydaniem omawianej produkcji zainteresowała się firma PLAY. Niestety, termin premiery Sword of the Stars w naszym kraju nie został jeszcze ustalony.

Sword of the Stars w brytyjskich sklepach - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Sword of the Stars została zrealizowana w konwencji 4X (Xplore, Xpand, Xploit i Xterminate). Znajdziemy w niej zarówno rozległą, trójwymiarową mapę przestrzeni kosmicznej, stanowiącą centrum naszych poczynań, turowy system budowy imperium, możliwość eksploracji planet, a także specjalny tryb walki gwiezdnej przywodzący na myśl takie gry, jak Homeworld.

Sword of the Stars w brytyjskich sklepach - ilustracja #2

Więcej informacji na temat programu znajdziesz na łamach naszego serwisu: