Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2007, 15:21

autor: Basza

Światowa premiera Sonic and the Secret Rings

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już nabyć najnowszą grę o przygodach niebieskiego jeża Sonica, bowiem do tamtejszych sklepów trafiła właśnie najnowsza produkcja firmy SEGA - Sonic and the Secret Rings.

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już nabyć najnowszą grę o przygodach niebieskiego jeża Sonica, bowiem do tamtejszych sklepów trafiła właśnie nowa produkcja firmy SEGA - Sonic and the Secret Rings.

Światowa premiera Sonic and the Secret Rings - ilustracja #1

Debiut gry Sonic and the Secret Rings na amerykańskim rynku jest zarazem jej światową premierą, bowiem w Europie tytuł ten pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu. Wszyscy Ci, którzy chcieliby zagrać w najnowszą część serii Sonic, będą musieli zapłacić za grę 49,99 dolarów. Produkcja ta pojawiła się tylko na konsoli Wii.

Sonic and the Secret Rings to kolejna gra stworzona przez studio Sonic Team, w której główną rolę odgrywa znany z poprzednich części niebieski jeż o imieniu Sonic. Tym razem producenci postanowili zapewnić swojemu bohaterowi przygodę w arabskim klimacie, przenosząc go do krainy rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Tytuł ten jest powrotem do korzeni serii, bowiem twórcy, podobnie jak w swoich najstarszych grach, bardziej skupili się na akcji, niż eksplorowaniu świata, a sama gra ma więcej cech znanych z wyścigów, niż typowej platformówki.

Więcej informacji na temat gry Sonic and the Secret Rings można znaleźć na łamach naszego serwisu.