Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2004, 12:34

autor: Speed

Start oficjalnej strony internetowej Scarface, odpowiednika filmowego "Człowieka z blizną"

Kilka dni temu informowaliśmy o nowym tytule studia Radical Games i znanego wydawcy Vivendi Universal Games – Scarface, grze wykorzystującej fabułę klimatycznego filmu gangsterskiego z 1983 roku, w naszym kraju znanego jako „Człowiek z blizną”. W dniu dzisiejszym wystartowała oficjalna strona internetowa tej pozycji – i choć zbyt wielu detali z niej nie wyczytamy (dostępne są podstawowe, krótkie informacje o grze oraz forum dyskusyjne) to jednak ogólny charakter gry został już zarysowany: potęga, wściekłość, inwigilacja, pieniądze, imperium.

Kilka dni temu informowaliśmy o nowym tytule studia Radical Games i znanego wydawcy Vivendi Universal GamesScarface, grze wykorzystującej fabułę klimatycznego filmu gangsterskiego z 1983 roku, w naszym kraju znanego jako „Człowiek z blizną”. W dniu dzisiejszym wystartowała oficjalna strona internetowa tej pozycji – i choć zbyt wielu detali z niej nie wyczytamy (dostępne są podstawowe, krótkie informacje o grze oraz forum dyskusyjne) to jednak ogólny charakter gry został już zarysowany: potęga, wściekłość, inwigilacja, pieniądze, imperium.

Start oficjalnej strony internetowej Scarface, odpowiednika filmowego 'Człowieka z blizną' - ilustracja #1

 

Scarface będzie grą akcji, przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby (FPS). Gracz wcieli się w rolę Tony’ego Montana (w filmowym odpowiedniku postać tę zagrał słynny aktor Al Pacino). Początkowo drobny złodziejaszek dzięki swej wyjątkowej brutalności i bezwzględności wspina się na sam szczyt kokainowego imperium. Błyskotliwa kariera mafijna kubańskiego uchodźcy – tak najlepiej można określić komputerowego „Człowieka z blizną”. Więcej informacji na temat omawianej gry dostarczy Wam oficjalna witryna internetowa, a także wkrótce nasza Encyklopedia Gier.