Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2003, 10:39

autor: ComCo

Star Wars Galaxies bije rekordy sprzedaży, zaś jego użytkownicy świętują Dzień Niepodległości w USA podczas grania online!

Dopiero jeden tydzień minął od momentu komercyjnego startu gry zaliczającej się do gatunku MMOcRPG, której akcja rozgrywa się w świecie „Gwiezdnych Wojen”, tj. Star Wars Galaxies: An Empire Divided, a jej wydawca - firma LucasArts - może się już poszczycić ponad 125,000 tysiącami zarejestrowanych uczestników. Aby uczcić ten fakt i zarazem Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, przygotowany został szereg „wewnątrzgrowych” imprez dla graczy...

Dopiero jeden tydzień minął od momentu komercyjnego startu gry zaliczającej się do gatunku MMOcRPG, której akcja rozgrywa się w świecie „Gwiezdnych Wojen”, tj. Star Wars Galaxies: An Empire Divided, a jej wydawca - firma LucasArts - może się już poszczycić ponad 125 tysiącami zarejestrowanych użytkowników. Aby uczcić ten fakt i zarazem Dzień Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, przygotowany został szereg „wewnątrzgrowych” imprez dla graczy...

Autorzy zapowiedzieli, że przez cały dzisiejszy dzień w omawianej produkcji pojawią się sztuczne ognie oraz wiele innych atrakcji dla osób, które wykupiły abonament (np. co godzinę wystrzeliwane są fajerwerki w wyznaczonych lokacjach).

„Star Wars Galaxies: An Empire Divided jest najszybciej sprzedającą się pozycją MMO w historii” - powiedział John Smedley z firmy Sony Online Entertainment – „Organizowanie tego typu wydarzeń jest jednym z naszych sposobów na podziękowanie graczom za ich wsparcie” .

Więcej informacji: