Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2005, 10:09

autor: Elrond

Squad Assault również w polskiej wersji językowej

Firmy Merscom oraz DAS Entertainment poinformowały o porozumieniu, którego przedmiotem jest wydanie strategii czasu rzeczywistego z akcją osadzoną w realiach II Wojny Światowej, Squad Assault: West Front, na terytoriach USA, Niemiec, Tajwanu, Rosji oraz Polski. Nas oczywiście najbardziej interesuje ojczysta wersja językowa, dzięki której jeszcze bardziej zanurzymy się w rozgrywkę. Wydanie to ...

Firmy Merscom oraz DAS Entertainment poinformowały o porozumieniu, którego przedmiotem jest wydanie strategii czasu rzeczywistego z akcją osadzoną w realiach II Wojny Światowej, Squad Assault: West Front, na terytoriach USA, Niemiec, Tajwanu, Rosji oraz Polski. Nas oczywiście najbardziej interesuje ojczysta wersja językowa, dzięki której jeszcze bardziej zanurzymy się w rozgrywkę. Wydanie to oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie wszystkie wydane do tej pory patche oraz ponad 800 MB nowych dodatków, w tym Edytor Świata, ponad 50 map, 5 operacji, 50 scenariuszy, 2 kampanie i nowe pojazdy.

W Squad Assault: West Front mamy możliwość objęcia dowodzenia zarówno nad wojskami niemieckimi jak i alianckimi (USA, Wielka Brytania, Kanada, Francja) i wzięcia udziału udziału w szeregu starć, które miały miejsce na terenie Francji w roku 1944 (tytułowy front zachodni). Gra oferuje bardzo szczegółowy system walki, rozległy, w pełni deformowalny świat, nacisk na taktyczny aspekt dowodzenia małymi jednostkami, szczegółowe modele uzbrojenia, modele terenów stworzone na podstawie map topograficznych oraz historyczne i hipotetyczne scenariusze.

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii.